Biznes Ekonomia Kategoria: Biznes Ekonomia

Biznes Ekonomia - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Rolnicza platforma zakupowa - FRUMEN »

  Teraz nie tylko na targach, giełdach i rynkach hurtowych, ale również W internecie można prowadzić obrót produktami rolnymi. Zapewne zaskoczy Cię nowy portal ogłoszeń rolniczych FRUMEN giełda rolna, który daje możliwość zmniejszenia koszów zakupu produktów, dzięki której masz możliwość znalezienia nowych kontrahentów. Nowoczesna oprawa, intuicyjne działanie i zasoby, czyli wszystko co jest potrzebne mocnej bazie ogłoszeń kupna i sprzedaży produktów rolnych. Nowoczesne źródło wiedzy i ogłoszenia rolnicze, skup zboża, skup owoców pomagamy w dotarciu do producentów rolnych. Uczestników rolniczego rynku hurtowego zainteresuje platforma zakupowa. Bezpłatna rejestracja w serwisie, nie zwlekaj. Zarejestruj się teraz.

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe »

  Nasza firma oferuje Państwu wysokiej jakości zbiorniki betonowe z przeznaczeniem na szambo, deszczówkę, gnojowicę itp. Nasze zbiorniki betonowe posiadają atesty i aprobaty oraz certyfikat EU co daje gwarancję na pozytywne odebranie zbiornika w urzędzie lub gminie. Zapewniamy transport specjalistycznym autem wyposażonym w dźwig typu HDS. Transport łączony gwarantuje najtańsze koszty dowozu zbiornika do klienta. Darmowy montaż na klej lub piankę.
  Zbiorniki w rozmiarach od czterech do dwunastu metrów sześciennych. Szamba betonowe zabezpieczone substancjami izolującymi przed przesiąkaniem, gwarantujemy 100% szczelności zbiornika. Działamy na terenie całego kraju. Czas realizacji od trzech do pięciu dni.

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Chcesz zareklamować swoją firmę? »

  Jeśli chcesz zareklamować swoją firmę, zapraszamy Cię do skorzystania z prowadzonego przez nas katalogu firm. Nasz katalog firm umożliwi Ci łatwiejszy kontakt z osobami, które poszukują oferowanych przez Ciebie usług. Dzięki możliwości podania danych takich jak: adres siedziby firmy, telefon czy e-mail, potencjalni klienci będą mogli w prosty i szybki sposób skontaktować się z Twoją firmą.
  Nasza baza firm służy pomocą wszystkim, którzy chcą wypromować swój biznes. Prowadzony przez nas spis firm umożliwia również dodawanie do opisów informacji o prowadzonych stronach internetowych, na których przyszli klienci mogą dokładniej zapoznać się z opisem i ofertą firmy. Ponadto w naszym katalogu istnieje opcja dodawania zdjęć i utworzenia galerii oferowanych produktów.
  Nasz katalog należy do największych i najchętniej odwiedzanych w Polsce. Dzięki nam zareklamowało się już wiele firm, które prosperują coraz lepiej. Zachęcamy więc do zamieszczenia danych prowadzonej przez Ciebie firmy w naszym spisie.

  Data dodania: 19 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dom seniora - Pomorskie »

  Najczęściej starsze osoby wymagają pełnej opieki całodobowej. Właściwą zagwarantuje dom seniora, w którym każdy dostanie profesjonalną opiekę medyczną również godne warunki mieszkaniowe. Przy wyborze domu seniora zweryfikujmy jego rekomendacje.Dobry dom seniora oferuje usługi dostosowane do oczekiwań mieszkańców pod względem zdrowotnym. Są przystosowane do opieki nad osobami obłożenie chorymi, poruszającymi się na wózkach inwalidzkich lub chorych na altzheimera. Naturalnie są otwarte na wszystkie osoby starsze.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tynki - Gdynia »

  Jesteśmy ekipę budowlaną o długoletnim doświadczeniu, która gwarantuje kompleksowy usługi w zakresie robót budowlanych. Terenem naszego działania jest województwo pomorskie. Gdy potrzebujecie Państwo fachowej pomocy przy remontach czy wykańczaniu lokali chętnie zrealizujemy dla was tynki, malowanie, układanie podłóg oraz prace elektryczne. Naszym ważnym atutem są szybkie realizacje, fachowe doradztwo i przystępne ceny za remonty. Dysponujemy niezawodnym sprzętem i własnym transportem. Zapraszamy do kontaktowania się z nami i nadsyłania zapytań ofertowych.

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Producent - domy z drewna Kaliska »

  Przedsiębiorstwo Galant od zaczątku swojej działalności absorbuje się wytwórczością domów szkieletowych rekreacyjnych i mieszkalnych w technologii kanadyjskiej. Jednakże głównym przedmiotem tej działalności jest produkcja tarcicy bezsęcznej, produktów stolarskich jak również ciesielskich. Od 2001 roku wprowadzono wytwórczość więźb dachowych i towarów drewnianych poświęconych dla budownictwa. Dziś firma ta trudni się przede wszystkim produkcją detali nośnych dla budownictwa z drzewa litego klejonego warstwowo. Z pełną ofertą firmy zaznajomią się Państwo na witrynie zphgalant.pl. Ochoczo zapraszamy!

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy praca »

  Polki po 50-tym roku życia, ze znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece osób starszych – poszukiwane do pracy od zaraz!

  Kobiety pracujące (praca w Niemczech) za Odrą mogą liczyć na wynagrodzenie rzędu 5000 zł miesięcznie „na rękę”! Jeśli zdecydują się dodatkowo zostać w Niemczech na kilka miesięcy lub na okres świąteczny, to czekają na nie bardzo wysokie premie.

  Obowiązkiem kobiet jest opiekowanie się (opieka Niemcy) niemieckimi seniorami. Charakter tej opieki uzależniony jest od stanu zdrowia i stopnia samodzielności podopiecznego. Tym samym do zadań opiekunki może należeć także wykonywanie prostych czynności domowych, takich jak pranie, sprzątanie, robienie zakupów.

  Agencje rekrutujące kobiety do pracy zapewniają im ubezpieczenie zdrowotne, całodobową opiekę koordynatora oraz pomoc przy wypełnieniu wszystkich formalności.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy praca »

  40-letnia Zofia kilka miesięcy temu zarabiała w opiece nad osobą starszą 1500 zł. Po wyjechaniu do Niemiec jej pensja zwiększyła się ponad czterokrotnie.

  Wynagrodzenie w tej branży (opieka Niemcy) wynosi bowiem za Odrą nawet 1300 euro na rękę! Gdyby doliczyć do tej kwoty premie i bonusy, które oferują swoim opiekunkom zatrudniające je agencje, to kwota ta wzrasta o dodatkowe kilkaset euro.

  W agencji Favoris, z którą współpracuję (praca w Niemczech), premie można dostać za wiele rzeczy, np. za polecenie firmy innym, za pracę w okresie świątecznym lub po prostu za długą współpracę. Ale nawet bez tego miesięczna wypłata jest wyższa niż w Polsce o kilka tysięcy złotych! - napisała na forum internetowym jedna z opiekunek.

  Wymogami, które muszą spełnić kandydatki są umiejętność swobodnego komunikowania się w języku niemieckim oraz posiadanie doświadczenia zdobytego w opiece.

  Wszystkie opiekunki mają zagwarantowane podczas pobytu w Niemczech opiekę lekarską i wsparcie przydzielonego przez agencję koordynatora. Firma zapewnia również kobietom pomoc przy wypełnieniu potrzebnych przed wyjazdem formalności.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy praca »

  W pełni legalne zatrudnienie i bardzo wysokie wynagrodzenie czekają na Polskie opiekunki w Niemczech.

  Aby dostać pracę za Odrą wystarczy posiadać doświadczenie w opiece (opieka Niemcy) nad osobami starszymi lub chorymi oraz znać dobrze język niemiecki. Niemieccy seniorzy najchętniej zatrudniają (praca w Niemczech) kobiety po 50-tym roku życia i w zamian za troskliwą opiekę gwarantują im bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie, a za pośrednictwem polskich agencji – wynagrodzenie do 1300 Euro.

  Agencje rekrutujące opiekunki zapewniają Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, całodobową opiekę koordynatora oraz wysokie premie.

  Nasze opiekunki objęte są programem lojalnościowym, dzięki któremu mogą liczyć na bardzo wysokie premie. W związku z tym, niektórym paniom udało się nazbierać bonusy, których równowartość sięgała ich miesięcznego wynagrodzenia - mówi jedna z rekruterek agencji Helper24.

  Oprócz pełnienia opieki nad podopiecznym, kobiety wykonują proste czynności domowe, takie jak sprzątanie, gotowanie, zakupy itp.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Detektywistyczna HONESTER Prywatny Detektyw Warszawa »

  Przedstawiamy; Agencja Detektywistyczna - Prywatny Detektyw Warszawa. Pomagamy podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą, w tym dużym firmom (korporacjom, osobom fizycznym, a także coraz częściej instytucjom publicznym, udzielamy także porad prawnych.
  Honester dobry detektyw na zdrady małżeńskie, na kradzieże przez pracowników, na weryfikację kontrahentów i wiele innych.

  Data dodania: 14 12 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes Ekonomia

(1)

Biznes Ekonomia - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie