Biznes Ekonomia Subcategory: Biznes Ekonomia

 • Logistyka - Transport, Spedycja, Magazynowanie, Usługi kurierskie – logistyka.infor.pl »

  Logistyka.infor.pl - Codziennie najświeższe informacje o działalności firm logistycznych. Porady ekspertów z branży Transport, Spedycja, Logistyka.
  Baza aktów prawnych. Aktualne stawki, ceny, wskaźniki. Wiadomości z rynku centrów logistycznych.
  Wszystko to, co powinen wiedzieć każdy menadżer z branży Transport Spedycja Logistyka. Bądź na bieżąco, dowiedz się co robią inne firmy logistyczne.
  Poznaj najnowsze trendy. Tylko u nas artykuły prezentujące sprzęt i usługi dedykowane branży.

  Date added: 08 09 2011 · details of site »
 • Elektryk Wrocław »

  Elektryk.at.wroclaw.pl - to firma działająca na rynku Wrocławskim, oferująca usługi takie jak instalacje elektryczne oraz pomiary elektryczne. Posiadamy 25 lat doświadczenia z zakresu elektryki. Wykonujemy tanio i solidnie. Na pierwszy miejscu stawiamy przede wszystkim dobro klienta. Sprawdź nas i zadzwoń już teraz!!!

  Date added: 06 08 2011 · details of site »
 • Firma cateringowa Warszawa »

  Naszym celem jest tworzenie niezapomnianych przyjęć, które poprzez swoją oprawę: dekorację stołów i wnętrz, potrawy delikatnie pieszczące podniebienie, muzykę na żywo, profesjonalną obsługę w eleganckich strojach, sprawią, iż często będą Państwo powracać do nich myślami. Przygotowując poszczególne przyjęcia „opieramy się” o wieloletnie doświadczenie zdobyte na kierowniczych stanowiskach w najlepszych warszawskich restauracjach, hotelach jak i klubach. Do każdego zleceniodawcy – bez znaczenia, czy będzie to rozwinięta firma, czy też pojedyncza osoba – dostosowujemy się, uwzględniając jego indywidualne potrzeby, preferencje i sugestie.

  Date added: 08 09 2011 · details of site »
 • Tanie pożyczki »

  WARP (Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości) to przedsiębiorstwo zlokalizowane w mieście Poznań a także placówkami w Kaliszu, Koninie, Środzie oraz Pile. Zajmują się m.in.: świadczeniem produktu zwanego jako fundusz pozyczkowy. Ich specjalnością jest wsparcie dla firm w zakresie finansowania, między innymi środki europejskie, pożyczki a także kredyty firmowe. Większą ilość danych znajdą Państwo na firmowej stronie www przedsiębiorstwa.

  Date added: 14 10 2013 · details of site »
 • Nippon Express: Transport drogowy »

  Nippon Express to międzynarodowa firma zajmująca się różnego rodzaju usługami powiązanymi z magazynowaniem a także transportem. Wśród świadczonych przez nich usług mają Państwo szansę odnaleźć m.in.: transport drogowy, lotniczy, morski jak i transport ponadgabarytowy. Pełna oferta firmy Nippon Express dostępna jest na oficjalnej stronie internetowej.

  Date added: 14 10 2013 · details of site »
 • Outsourcing IT »

  Działająca od ponad dekady agencja internaktywna Ideo dostarcza najwyższej klasy rozwiązania mobilne, tworzone przez zespół ponad 100 specjalistów. Proponowane przez firmę nowoczesne aplikacje, narzędzia, systemy B2B umożliwiają efektywniejsze wykorzystanie pojawiających się w obszarze e-biznesu możliwości. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dostarczając im w pełni profesjonalne usługi wspomagające ich stały rozwój, przewagę konkurencyjną, ułatwiające zarzadzanie i lepsze wykorzystanie zasobów.

  Date added: 10 08 2011 · details of site »
 • System CCTV »

  Wszyskich, którzy szukają urządzeń z branży telewizji przemysłowej firma Multi System zaprasza na swoją stronę, do zapoznania się ze swoim szerokim asortymentem sprzętu telewizji przemysłowej.

  W katalogu naszej firmy znajdują się kamery CCTV adekwatne do dowolnego rodzaju monitoringu, w tym: zewnętrzne i wewnętrzne, moduły kamer ( kamera zewnętrzna ), rejestratory cyfrowe dvr do przemysłowych kamer, a także każde inne kamery do monitoringu - np. rejestratory cyfrowe . Bez znaczenia czy rozmawiamy o kamerach przemysłowych, telewizji przemysłowej, systemach CCTV czy kamerach do monitoringu jesteśmy w tym specjalistami. Telewizja przemysłowa (innymi słowy telewizja dozorowa), bo o niej mówimy, wymaga szczególnie specjalistycznego podejścia a także doświadczenia, my sprzedajemy kamery od początku branży .

  Na dodatek,oprócz wspomnianej fachowości mamy do zaoferowania państwu przyjazną i życzliwą aurę panującą w siedzibie firmy znajdującej się w Warszawie. Wobec tego, zachęcając po raz kolejny do odwiedzenia naszej strony, powtarzamy: jeśli kamery CCTV albo kamery do monitoringu, to jedynie do nas.

  Date added: 02 10 2012 · details of site »
 • Pożyczka gotówkowa »

  Wybierasz pożyczkę gotówkową? Dobrze trafiłeś. Prezentowany przez nas ranking pożyczek pozwoli Ci zdecydować się na najlepszą pożyczkę gotówkową dopasowaną do Twoich możliwości. Wydajesz pieniądze na co potrzebujesz, czy na prezenty świąteczne, komunie swojego dziecka czy na wymarzone kino domowe. Wybierz optymalną pożyczkę gotówkową i spłacaj jak najniższe odsetki, żeby pożyczona gotówka nie uderzała za bardzo w twój budżet domowy. Obecnie najlepszym sposobem rozwiązania dziury w domowym budżecie są pożyczki gotówkowe, które są oferowane przez każdy bank w Polsce. Znalezienie najlepszej pożyczki gotówkowej nie jest prostym zadaniem. Czytaj wiadomości na naszej stronie i wybierz najlepszą pożyczkę gotówkową na rynku.

  Date added: 03 01 2013 · details of site »
 • Biuro detektywistyczne szczecin »

  Portal ów, kryje oficjalną wizytówkę internetową pewnej profesjonalnej agencji usług detektywistycznych. Działamy na rynku prawie od dekady. Dzięki wieloletniej obecność i aktywności na rynku, możemy działać na bardzo rozbudowaną skalę, dla różnych osób zlecających. Chcielibyśmy zachęcić do zbadania elementów oferty oraz zlecenia nam realizacji rozmaitych spraw. Ręczymy za wręcz najwyższy poziom fachowości. W sieci, można znaleźć nas przez wpisanie frazy detektyw Szczecin.
  KAMELEON Sp. Z O.O.
  ul. Pl. Orła Białego 1 IIp. pok. 14
  70-562 Szczecin
  tel.

  Date added: 21 06 2013 · details of site »
 • Nav developer »

  Trudności z zarządzaniem przedsiębiorstwem nie są niczym dziwnym. Kontrolowanie pracy kilkudziesięciu ludzi, stanu magazynu a do tego płynna komunikacja z konsumentami są związane z olbrzymią ilością informacji. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby dzięki pomocy innowacyjnej techniki ułatwić sobie to zadanie. Jedną z możliwości jakie stawia przed nami obecna technologia jest program Dynamics firmy Microsoft. To oprogramowanie jest warte szczególnego zainteresowania, toteż wszystkich zainteresowanych namawiamy do kontaktu z firmą Dynamicsdc. Zaprezentujemy Państwu możliwości tego programu, które są naprawdę ogromne. Jeżeli zechcą Państwo wdrożyć go w swojej firmie, pracujący dla nas informatycy zajmą się tym. W razie potrzeby oferujemy również pomoc w obsłudze oprogramowania. Więcej informacji o firmie Dynamicsdc jak również świadczonych przez nas usługach odnajdą Państwo na firmowej witrynie internetowej.

  Date added: 10 03 2013 · details of site »
 • Dodatkowa praca w domu »

  Strona internetowa ZostańFM to bardzo atrakcyjna oferta adresowana do osób chcących pracować bez opuszczania domu. Jeśli więc nie rozporządzamy czasem, żeby pracować w kompletnym wymiarze godzin, ta propozycja jest dla nas świetna. Sami dopasujemy, ile godzin poświęcimy na zarabianie. Ponadto oszczędzimy czas potrzebny na dojazdy do pracy. FM Group cechuje się mocną marką i dużym prestiżem. Pracując w tej firmie bez wątpienia nie można żałować. Mamy także perspektywę skorzystania ze specyficznych atrakcji dedykowanych dla zatrudnionych. Można więc powiedzieć, iż to, jak zyskamy zależy tylko od nas. Warto zatem zarabiać w tej firmie. Z pewnością nie pożałujemy. Śmiało starajmy się więc o pracę, będziemy usatysfakcjonowani, a jeszcze polećmy ją znajomym.

  Date added: 20 04 2013 · details of site »
 • Pomiary hałasu, pomiary emisji, pomiary bhp »

  Nasza firma oferuje pomiary emisji zanieczyszczeń, pomiary hałasu, pomiary środowska pracy. Firma istnieje od 2008 roku. Posiadamy certyfikat akredytacji PCA.
  Oferujemy konkurencyjne ceny na rynku. Kwalifikacje i kompetencje personelu laboratorium, podnoszone są ciągle poprzez uczestnictwo w szkoleniach i potwierdzane w trakcie regularnego uczestnictwa w porównaniach międzylaboratoryjnych. Obecnie "LAB-SERWIS" zajmuje się pomiarami emisji pyłów i gazów do atmosfery, pomiarami czynników szkodliwych na stanowiskach pracy oraz pomiarami hałasu środowiskowego.

  Date added: 03 05 2013 · details of site »
 • Firmy na sprzedaż | Szukam inwestora »

  Sprzedaż firm jest długim i ciężkim procesem. Jak sprzedać firmę, by odbyło się to szybciej? Aby skrócić czas oczekiwania na odpowiedź wystawionego ogłoszenia, portal sprzedambiznes.pl stworzył międzynarodowy projekt. Poprzez wybór międzynarodowej oferty masz większe szanse na znalezienie inwestora, wspólnika lub kupca Twojej działalności. Twoje ogłoszenie będzie widoczne w Niemczech- portal Unternehmen zum verkauf, w Danii- portal Salgsselskab. Zapraszamy serdecznie do zamieszczania ofert.

  Date added: 05 05 2013 · details of site »
 • EKOMART s. c. - usługi bhp, szkolenia, doradztwo, ochrona środowiska »

  Działalność naszej firmy rozpoczęła się w 1999 roku. Od samego początku istnienia naszej firmy skupiamy się na działalności w zakresie usług bhp i ochrona środowiska. W naszej działalności posiadamy ogromne doświadczenie poparte latami pracy i szkoleń w tym zakresie. Swoją pracę traktujemy poważnie i dotrzymujemy wszelkich wyznaczonych terminów. Obszar działalności naszej firmy obejmuje teren województwa śląskiego jak i całego kraju. Dzięki naszemu profesjonalnemu wyposażeniu jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalność wykonanych usług. Nasza wysoce wyszkolona kadra pracowników prowadzi szkolenia bhp wstępne oraz okresowe dla pracowników, grup pracowniczych, oraz osób kierujących pracownikami. Naszą działalność prowadzimy już od długiego czasu, mimo to jednak cięgle poszerzamy swoje umiejętności i kwalifikacje. Nasza firma zajmuje się również pomocą przedsiębiorstwom w zakresie doboru ochronników słuchu oraz badaniu ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy. W przypadku kontroli ze strony Państwowej Inspekcji Pracy czy Sanepidu możesz zlecić nam reprezentowanie interesów własnego przedsiębiorstwa. Oferujemy zarówno usługi świadczone długofalowo jak i jednorazowe zlecenia. Nasza firma wzbudziła już zaufanie wśród wielu kontrahentów na terenie całego kraju. Swoją pracę wykonujemy jak najbardziej starannie, dzięki temu nasza firma umocniła pozycję na rynku i obecnie jest jedną z najbardziej liczących się instytucji oferujących usługi bhp. Firma kieruje swoją ofertę do wszystkich, którym zależy nie tylko na konkurencyjnych cenach, ale i na profesjonalnym wykonaniu powierzonych usług.

  Date added: 17 05 2013 · details of site »
 • Detektyw szczecin »

  Przybliżona tutaj witryna wskazuje dokładnie profesjonalniej działającą detektywistyczną agencję, która funkcjonuje od wielu lat w Warszawie i innych miastach. W poszczególnych działach z łatwością dacie radę namierzyć dane o proponowanych przez firmę działaniach usługowych. Każda z osób potrzebująca pomocy detektywa, może liczyć na stuprocentową dyskrecję i pełen profesjonalizm. Znalezienie witryny to banalna rzecz, wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarkę frazę biuro detektywistyczne Szczecin, i gotowe.
  KAMELEON Sp. z o.o.
  ul. Pl. Orła Białego 1/14
  71-300 Szczecin
  tel.
  fax. 91 836 19 18
  tel. kom. 514 878 997

  Date added: 20 06 2013 · details of site »
 • Usługi transportowe - Gdynia »

  Wiele ludzi zmienia miejsce pobytu. Z pomocą przychodzi im transport Gdańsk realizowany przez zewnętrzne przedsiębiorstwa.

  Dzięki wyjątkowemu podejściu do klienta, możemy być pewni, że usługa zostanie wykonana rzetelnie i nie będziemy musieli się troszczyć o nasze przedmioty. Wyjazdy pozwalają na ciekawe życie, które polubimy. Nie trzeba porzucać naszych planów z powodu kłopotu z przeprowadzką. Transport Gdańsk pomaga w spełnieniu naszych marzeń.

  Konsumenci cenią świadczenia na wysokim poziomie, który pozwoli bezstresowe przejście przez ważne życiowe decyzje.

  Date added: 22 11 2013 · details of site »
 • Skup złota »

  Użytkowanie za pośrednictwem strony internetowej z oferty, którą jest skup złota online, a także jego wycena, zapewnić nam ma możliwość serwis www „Gotówka za złoto” przynależący do firmy Artar S.C.. Interesujące się tą usługą osoby powinny korzystać ze witryny internetowej artar.pl. Na witrynie tej odnajdą obecny kurs złota, i jeśli tylko będą go uważać za atrakcyjny dla siebie to w trzech wyjątkowo łatwych fazach będą miały sposobność doprowadzić do realizacji całkowitej transakcji. Pewnym można być o to, że całkowita usługa jest wyjątkowo sprawdzona i, iż sugerowana przez Artar.pl ceny złota są stosowne, ponieważ podyktowana jest na danych ogólnoświatowej rynku kruszców. Transakcja dokonana poprzez stronę internetową, bez przymusu wychodzenia z domu jest bardzo dogodna.

  Artar S.C.
  ul. Bartnicza 4 lok.U3
  03-358 Warszawa
  Tel.

  Date added: 04 04 2013 · details of site »
 • Producent - domy z drewna Kaliska »

  Przedsiębiorstwo Galant od zaczątku swojej działalności absorbuje się wytwórczością domów szkieletowych rekreacyjnych i mieszkalnych w technologii kanadyjskiej. Jednakże głównym przedmiotem tej działalności jest produkcja tarcicy bezsęcznej, produktów stolarskich jak również ciesielskich. Od 2001 roku wprowadzono wytwórczość więźb dachowych i towarów drewnianych poświęconych dla budownictwa. Dziś firma ta trudni się przede wszystkim produkcją detali nośnych dla budownictwa z drzewa litego klejonego warstwowo. Z pełną ofertą firmy zaznajomią się Państwo na witrynie zphgalant.pl. Ochoczo zapraszamy!

  Date added: 09 03 2014 · details of site »
 • Tynki - Gdynia »

  Jesteśmy ekipę budowlaną o długoletnim doświadczeniu, która gwarantuje kompleksowy usługi w zakresie robót budowlanych. Terenem naszego działania jest województwo pomorskie. Gdy potrzebujecie Państwo fachowej pomocy przy remontach czy wykańczaniu lokali chętnie zrealizujemy dla was tynki, malowanie, układanie podłóg oraz prace elektryczne. Naszym ważnym atutem są szybkie realizacje, fachowe doradztwo i przystępne ceny za remonty. Dysponujemy niezawodnym sprzętem i własnym transportem. Zapraszamy do kontaktowania się z nami i nadsyłania zapytań ofertowych.

  Date added: 09 03 2014 · details of site »
 • Dom seniora - Pomorskie »

  Najczęściej starsze osoby wymagają pełnej opieki całodobowej. Właściwą zagwarantuje dom seniora, w którym każdy dostanie profesjonalną opiekę medyczną również godne warunki mieszkaniowe. Przy wyborze domu seniora zweryfikujmy jego rekomendacje.Dobry dom seniora oferuje usługi dostosowane do oczekiwań mieszkańców pod względem zdrowotnym. Są przystosowane do opieki nad osobami obłożenie chorymi, poruszającymi się na wózkach inwalidzkich lub chorych na altzheimera. Naturalnie są otwarte na wszystkie osoby starsze.

  Date added: 11 03 2014 · details of site »

Newest tags in subcategory: Biznes Ekonomia

(1)

Biznes Ekonomia - new site:

URL:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie