Consulting Subcategory: Consulting

 • Agencja Detektywistyczna HONESTER Prywatny Detektyw Warszawa »

  Przedstawiamy; Agencja Detektywistyczna - Prywatny Detektyw Warszawa. Pomagamy podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą, w tym dużym firmom (korporacjom, osobom fizycznym, a także coraz częściej instytucjom publicznym, udzielamy także porad prawnych.
  Honester dobry detektyw na zdrady małżeńskie, na kradzieże przez pracowników, na weryfikację kontrahentów i wiele innych.

  Date added: 14 12 2013 · details of site »
 • sourcing chiny »

  Zapraszamy bardzo ciepło na stronicę internetową firmy SCARLET OAK. Absorbujemy się pośredniczeniem (np. znajdujemy importerów) w kontaktach biznesowych pomiędzy przedsiębiorcami z Polski, a biznesmenami z Chin. Na naszej witrynie wynajdziecie Państwo naszą całą propozycję i dodatkowo wiadomości na temat naszej organizacji. O ile wypatrujecie Państwo więc kontaktów na rynkach chińskich, to bardzo ciepło zapraszamy.

  Date added: 10 08 2011 · details of site »
 • biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Wszędzie tam, gdzie macie do czynienia z finansami duzych lub małych firm, potrzebne są usługi księgowych. Ale nie każdą firmę stać na to, by mieć profesjonalistę na etacie, wtedy warto rozejrzeć się, gdzie jest pobliskie biuro rachunkowe Bydgoszcz. W takich firmach pracują sami profesjonaliści z zakresu finansowej, którzy szybko podejmą się kontrolowania finansów twojej firmy. Ich praca ma identyczną skuteczność jak firmowego finansisty, jednak jest nieco bardziej ekonomiczna. Wszędzie gdy potrzebny jest biegły rewident Bydgoszcz ma wielu profesjonalistów najlepszej klasy z tej branży. Rozliczanie ksiąg rachunkowych, rozliczenia podatkowe czy postępowanie upadłościowe nie są niczym nowym dla rewidenta. Są to specjaliści uczciwi, godni polecenia, mający niezbędne dokumenty stwierdzające ich umiejętności. Dlatego też można im zaufać. Dzięki nim wszelkie kwestie naszej firmy zostaną wykonane właściwie, będziemy spokojni o swoje finanse.

  Date added: 17 10 2013 · details of site »
 • DELTA TRAINING | praktyczne i skuteczne szkolenia biznesowe | sprzedażowe | menedżerskie | kreatywne »

  Specjalizujemy się w szkoleniach biznesowych. Rozwijamy miękkie umiejętności decydujące o sukcesie. Wspomagamy procesy rekrutacyjne poprzez prowadzenie sesji Assessment Center (www.deltatraining.pl/assesment_development.html). Doświadczeni trenerzy i konsultanci (www.deltatraining.pl/kadra.html), elastyczność, rozbudowany serwis obsługi klienta i nastawienie na pracę zespołową - wyróżnia nas na rynku szkoleń. Mamy innowacyjne programy szkoleniowe: przywództwo transformacyjne, FourSight, techniki narracyjne, Insights - to tylko niektóre z nich. Zaufali nam wspaniali klienici z różnych branż: Leroy Merlin, Kancelaria Wardyński i Wspólnicy, Nepentes, Roche i wielu innych. Sprawdź nasze referencje: www.deltatraining.pl/rekomendacje.html. Do zobaczenia.

  Date added: 04 02 2013 · details of site »
 • odszkodowanie poznań »

  Kancelaria oferuje pomoc, polegającą na reprezentowaniu osób poszkodowanych w zakresie dochodzenia świadczeń pieniężnych od wszelkich podmiotów i organów odpowiedzialnych i zobowiązanych do naprawienia szkody.

  Nasze czynności obejmują wszystkie etapy postępowania od pomocy w przygotowaniu właściwej dokumentacji, poprzez zgłoszenie szkody do właściwego adresata roszczeń i nadzorowanie poprawności przebiegu jej likwidacji, aż po wypłatę pokrzywdzonemu satysfakcjonujących świadczeń na drodze polubownej, bądź sądowej.

  Pomagamy w dochodzeniu odszkodowań :
  - poszkodowanym podczas pracy w gospodarstwie rolnym;
  - poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych;
  - w razie wystąpienia szkody w plonach;
  - osobom, które poniosły szkodę w wyniku błędu w sztuce lekarskiej;
  - od zakładów ubezpieczeń, gdy odmawiają wypłaty lub zaniżają wysokość odszkodowania;
  - w przypadku propozycji wypłaty z polisy posagowej rażąco niskiego świadczenia;
  - z polisy na życie;
  - w razie zniszczenia lub uszkodzenia mienia, np.: kradzieży majątku, spalenia lub zalania mieszkania;
  - z wypadków losowych, takich jak: poślizgnięcia i potknięcia w miejscach publicznych wskutek np. śliskiej nawierzchni;
  - z tytułu szkód powstałych w przewożonych ładunkach;
  - w razie wystąpienia wypadku w pracy z winy lub zaniedbania pracodawcy;
  - od organizatorów wycieczek i biur podróży w przypadkach, w których standard świadczenia usługi był inny aniżeli wskazany w umowie.
  -z tytułu przebiegu linii przesyłowych.

  Wpisując w wyszukiwarkę hasło kancelaria Poznań, adwokat Poznań lub odszkodowania Poznań strona kancelarii, z uwagi na specjalizację kancelarii, pewnością pojawi się w wynikach wyszukiwania.

  Date added: 25 11 2012 · details of site »
 • Chcesz zareklamować swoją firmę? »

  Jeśli chcesz zareklamować swoją firmę, zapraszamy Cię do skorzystania z prowadzonego przez nas katalogu firm. Nasz katalog firm umożliwi Ci łatwiejszy kontakt z osobami, które poszukują oferowanych przez Ciebie usług. Dzięki możliwości podania danych takich jak: adres siedziby firmy, telefon czy e-mail, potencjalni klienci będą mogli w prosty i szybki sposób skontaktować się z Twoją firmą.
  Nasza baza firm służy pomocą wszystkim, którzy chcą wypromować swój biznes. Prowadzony przez nas spis firm umożliwia również dodawanie do opisów informacji o prowadzonych stronach internetowych, na których przyszli klienci mogą dokładniej zapoznać się z opisem i ofertą firmy. Ponadto w naszym katalogu istnieje opcja dodawania zdjęć i utworzenia galerii oferowanych produktów.
  Nasz katalog należy do największych i najchętniej odwiedzanych w Polsce. Dzięki nam zareklamowało się już wiele firm, które prosperują coraz lepiej. Zachęcamy więc do zamieszczenia danych prowadzonej przez Ciebie firmy w naszym spisie.

  Date added: 19 04 2014 · details of site »

Newest tags in subcategory: Consulting

(1)

Consulting - new site:

URL:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie