Drukarnie Subcategory: Drukarnie

 • Ulotki lodz »

  Wykonanie ulotek to przeważający wyrób naszej firmy, który jest cały czas drukowany, dzięki temu zrobiliśmy wszystko co możliwe, aby druk ulotek przebiegał sprawnie i bez niespodzianek. Ulotki drukujemy na nowoczesnych, szybkich maszynach offsetowych używając do tego bardzo dobrego jakościowo papieru co ma duży wpływ na jakość druków reklamowych. Zamówienia realizujemy pod okiem doświadczonych w poligrafii fachowców. Drukujemy najbardziej popularne rozmiary ulotek reklamowych, takie jak ulotki A6, ulotki A5, A4, DL również często stosowane ulotki składane A4 do DL (na trzy) lub A4 do A5. Stworzyliśmy podział na odpowiednie pakiety ilościowe abyśmy mogli uzyskać korzystną cenę dla konkretnego nakładu zamawianych ulotek reklamowych. Polecamy stronę internetową naszej drukarni na której zawarte są ceny dostępnych produktów.

  Date added: 04 11 2012 · details of site »
 • Druk katalogów »

  Drukarnia Krakowska posiada własne studio CTP z możliwością druku ozalidów. Specjaliści z naszej poligrafii pomogą przy przygotowaniu plików do druku. Drukujemy na papierach niepowlekanych w gramaturze od 50 g/m2 do 450 g/m2, na papierach ozdobnych oraz tworzywach specjalnych. Pokrywamy nadruki lakierem dyspersyjnym w linii, również w systemie TWIN. Bigujemy i sztancujemy. Oferujemy wiele technik uszlachetniania druków: lakierowanie UV selektywne, tłoczenia i inne. Oprawiamy w oprawę miękką klejoną. Obecna gama produktów jest bardzo szeroka i obejmuje miedzy innymi: druk plakatów, druk katalogów reklamowych i handlowych, druk broszur, druk książek, druk teczek firmowych, druk etykiet i druk papeterii.

  Date added: 23 08 2011 · details of site »
 • Drukarnia Wielkoformatowa AVATAR »

  W ostatnich czasach reklama wizualna jest sprawdzoną drogą do zdobycia zainteresowania klientów. Takie reklamy zobaczyć możemy na każdym kroku – w sklepie, na budynkach lub na samochodach. To od ich rodzaju zależy, czy przyniosą przewidywany rezultat, w związku z czym tak popularne stały się ostatnio różnego typu tablice reklamowe, naklejki, plakaty, stojaki roll up i wiele innych. Na stronie znaleźć możemy bogatą ofertę, obejmującą druk wielkoformatowy, wykonanie różnego rodzaju naklejek na szyby czy podłogi, tablic, folii na szyny, jak również wiele innych usług, wpływających korzystnie na efektywność przekazu reklamowego.

  Date added: 25 08 2011 · details of site »
 • Foto tapeta »

  Serwis online Mural24.pl ma w ofercie drukowanie foto tapet na wymiar ze zdjęć będących w bazie serwisu albo przesłanych do systemu z komputera klienta. Klient ma wiele opcji formatowania zdjęcia i fototapety. Najważniejsze to proste określenie wymiarów fototapety oraz dobór fragmentu fotografii, które będzie przedmiotem wydruku. Klient ma tutaj całkowitą swobodę. Dodatkowo jest możliwość obracać fotografie i tworzyć lustrzane odbicia oraz dodawać efekty specjalne np. zdjęcie sepia. Fototapety można drukować na jednym z dwóch papierach, do jednego z nich można dobrać laminację matową. Analogiczne funkcje można wybierać drukując obrazy. Popularne są fototapety dla młodzieży, fototapety Warszawa, fototapeta Nowy Jork, panoramy, również jako obrazy a także fototapety tulipany.

  Date added: 16 04 2013 · details of site »
 • Tonery do drukarek , HP, Brother, Canon, Xerox, Samsung - tonery-drukarki.pl »

  Toner do drukarki oraz tusz do drukarki w Warszawie możesz kupić właśnie u nas. Zapraszamy mieścimy się w samym sercu biznesowego Mokotowa. Oferujemy również szeroki asortyment drukarek laserowych i atramentowych,urządzeń wielofunkcyjnych oraz ploterów. Wszystkie produkty posiadają gwarancje i są najwyższej jakości.

  Date added: 18 02 2013 · details of site »

Newest tags in subcategory: Drukarnie

(1)

Drukarnie - new site:

URL:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie