Działalność gospodarcza Subcategory: Działalność gospodarcza

 • Szamba betonowe »

  Nasza firma oferuje Państwu wysokiej jakości zbiorniki betonowe z przeznaczeniem na szambo, deszczówkę, gnojowicę itp. Nasze zbiorniki betonowe posiadają atesty i aprobaty oraz certyfikat EU co daje gwarancję na pozytywne odebranie zbiornika w urzędzie lub gminie. Zapewniamy transport specjalistycznym autem wyposażonym w dźwig typu HDS. Transport łączony gwarantuje najtańsze koszty dowozu zbiornika do klienta. Darmowy montaż na klej lub piankę.
  Zbiorniki w rozmiarach od czterech do dwunastu metrów sześciennych. Szamba betonowe zabezpieczone substancjami izolującymi przed przesiąkaniem, gwarantujemy 100% szczelności zbiornika. Działamy na terenie całego kraju. Czas realizacji od trzech do pięciu dni.

  Date added: 22 04 2014 · details of site »
 • Zlecenia na fachowscy.pl »

  Baza zleceń w serwisie fachowscy.pl to zapytania ofertowe i zlecenia na pracę i usługi skierowana do wykonawców i firm spośród 40 branż. Dodawanie zleceń i publikowanie ofert jest bezpłatne i nie wymaga dodatkowej rejestracji. Jesteś wykonawcą i interesują Cię zlecenia na wykonanie mebli? Prowadzisz firmę z branży budowlanej i realizujesz zlecenia na ściany oraz szukasz nowych klientów? A może chciałbyś zlecić pracę i szukasz podwykonawców, bo masz ciekawe zlecenia na wozidła do wykonania? Jeśli prowadzisz firmę i szukasz dodatkowych przychodów zobacz jak łatwo zdobywać zlecenia. Zareklamuj swoją firmę na giełdzie zleceń fachowscy.pl publikując ofertę. Niezależnie od tego czy jesteś kupującym czy sprzedającym, jeśli szukasz usług lub produktów celem tego serwisu jest ułatwić Ci poszukiwania. Serwis fachowscy.pl to darmowa giełda i aukcje zleceń z których warto korzystać.

  Date added: 02 08 2013 · details of site »
 • Wyświetlacze LED, producent. »

  Ekrany LED diodowe zostały najbardziej popularnymi konstrukcjami służącymi do dostarczania komunikatów, zachwalania firm, towarów czy wykonywanych świadczeń. Wyświetlane informacje na tablicach ledowych to najlepsza forma na wzbudzenie zainteresowania ewentualnych odbiorców reklam. Ciągłe przesuwanie się i ładny kolor wyświetlających się informacji na wyświetlaczu LED sprawnie zajmują uwagę. Dynamiczna reklama to najlepszy sposób, aby informacje łatwo zapadały w pamięci potencjalnych klientów.
  Estetycznie wykonane ekrany LED stają się widoczną wyróżnikiem naszych rodzimych firm.
  Firma Nestec produkuje wyświetlacze diodowe w oparciu o rozwiązania technologiczne będące własnością firmy. Dzięki wykorzystywaniu elementów elektronicznych wysokiej jakości, fabrykant opracował markę niezawodnych urządzeń.

  Date added: 16 03 2013 · details of site »

Newest tags in subcategory: Działalność gospodarcza

(1)

Działalność gospodarcza - new site:

URL:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie