Tłumaczenia Subcategory: Tłumaczenia

 • Tłumacz Linguaserv »

  LinguaSERV jest to firma znajdujące się w w województwie lubuskim. Proponujemy różne usługi, takie jak tłumaczenie tekstu, oraz kursy językowe niemieckojęzyczne. Biuro posiada liczne uprawnienia do organizowania szkoleń i specjalistycznych tłumaczeń. Prowadzimy tłumaczenia w Zielonej Górze pisemne oraz ustne. Nasza firma współpracowała z wieloma instytucjami i przedsiębiorstwami polskimi oraz niemieckimi. Mamy do zaoferowania kursy językowe o zróżnicowanym stopniu zaawansowania, o tematyce ogólnej lub biznesowej. Prowadzimy również kursy wakacyjne oraz nastawione na przygotowanie do matury. Możemy przygotować też szkolenia indywidualne, a dla firm dostosowane do wymagań klienta.

  Date added: 16 08 2011 · details of site »
 • Tłumaczenia prawne Kraków »

  Tłumacz przysięgły języka angielskiego to mój zawód i pasja zainteresowania językiem. Moją branżą są tłumaczenia z zakresu prawa i ekonomii charakteryzujące różne specjalizacje takie jak na przykład finansowa, bankowość, rachunkowość, zarządzanie czy marketing. Oferuję tłumaczenia ustne związane z pisemnymi jak i tłumaczenia pisemne uprawomocnione czyli przysięgłe. Upoważnienia swe udowadniam wpisem na liście Ministerstwa Sprawiedliwości RP pod właściwym numerem. Me doświadczenie jak i wykształcenie to długie lata pracy na różnorodnych stanowiskach i w przeróżnych instancjach. Przewodnia to gałąź finansowa w niej uzyskałam ogromne przeżycie do spełniania dalszych tłumaczeń. Więcej szczegółów na stronie internetowej.

  Date added: 05 09 2011 · details of site »
 • Tłumaczenie niemiecki »

  Tłumaczeniami zajmujemy się czynnie od dwunastu lat już. Nasi tłumacze uczyli się na uczelniach jak np.: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Uniwersytet Gdański, UMK. Szczególny nacisk kładziemy na tłumaczenie niemiecki (tłumaczenia ustne i pisemne), ponieważ większość z nas to germaniści. Nie sposób nie wspomnieć, że potężną radość dostarcza nam właśnie tłumaczenie ustne, ponieważ wiele lat spędziliśmy w krajach, w których używa się niemieckiego. My, tłumacze, od czasu do czasu musimy mierzyć się ze sporymi przeciwnościami językowymi, jednak nie przerażają nas nawet najtrudniejsze frazy (występowały już nawet takie dziwolągi jak tyrada, teleologia, symultaniczny, skecz). Jednak tłumaczenie niemieckie łatwo nam przychodzi, ponieważ jesteśmy nie tylko rewelacyjnie wykształceni, ale podczas tłumaczenia wspieramy się na konsultantach (jak np. duchowni chrześcijańscy, astronauta, operator urządzeń do natryskowego nakładania powłok), którzy weryfikują wykonane tłumaczenia. Możesz bez lęku powierzyć nam tłumaczenie niemieckiego dokumentu bez względu na to, skąd jesteś, nasze biuro tłumaczeń podoła każdemu zleceniu (mieliśmy już interesantów z miast Sieradz, Tyszowce, Żukowo), a nie wolno zapominać, że działamy ponadregionalnie (oniryczny).

  Date added: 04 12 2012 · details of site »

Newest tags in subcategory: Tłumaczenia

(1)

Tłumaczenia - new site:

URL:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie