Usługi archeologiczne Subcategory: Usługi archeologiczne

 • Szlifkom - Cyklinowanie podłóg warszawa »

  Nasza firma świadczy usługi w zakresie cyklinowanie podłóg drewnianych. Oferujemy cyklinowanie bezpyłowe, szpachlowanie ubytków, renowacje schodów drewnianych oraz listew przypodłogowych. Dodatkowo zajmujemy się lakierowaniem podłóg i schodów. Wykonujemy naszą pracę dokładnie, terminowo, aby nasz klient był zawsze zadowolony. Jesteśmy firmą usługową, działającą na terenie Warszawy i okolic, zajmujemy się cyklinowaniem podłóg oraz schodów drewnianych. Oprócz cyklinowania zajmujemy się renowacją podłóg drewnianych, schodów, cokołów przypodłogowych, listew przypodłogowych oraz lakierowaniem podłóg. Nasze prace charakteryzuje: solidność, dokładność, rzetelność oraz wykonanie w terminie.

  Date added: 09 08 2011 · details of site »
 • doradztwo prawne »

  Różne sytuacje w życiu bywają i od czasu do czasu nadchodzi wymóg skorzystania z porady prawnej. W szczególności dotyczy to przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w zakresie prawa handlowego jak i cywilnego z akcentem na obsługę partnerów biznesowych. Aczkolwiek kontrahenci indywidualni w podobny sposób znajdą u nas pomoc w swoich problemach.
  Pracujemy 7 dni w tygodniu. Dla firm i przedsiębiorstw gwarantujemy stałą obsługę prawną. Zapraszam na naszą stronę w celu zapoznania się z zupełną ofertą naszej kancelarii.

  Date added: 25 08 2011 · details of site »
 • Matmer - kompleksowe układanie podłóg, paneli, parkietów »

  Firma MATMAR działa na rynku od 1994r. Zaczynaliśmy od usług parkieciarskich. W następnych latach rozszerzyliśmy działalność o realizacje remontów mieszkań i domów. Następnym krokiem była budowa domów oraz aranżacja wnętrz. Współpracujemy z biurami projektowymi oraz projektantami wnętrz i w razie potrzeby służą nam pomocą. MATMAR dysponuje wykwalifikowaną ekipą parkieciarską i wykończeniową, mającą duże doświadczenie w szybkim i sprawnym realizowaniu postawionych zadań. Polecamy wszelkiego rodzaju podłogi drewniane budowane z surowców krajowych oraz egzotycznych.

  Date added: 30 08 2011 · details of site »
 • Podłogi bambusowe »

  Gdy wybieramy dla siebie dobre drewno na parkiet, to wtedy powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na jego wygląd czy też kolorystykę, ale także na wytrzymałość, ponieważ to od niej zależy, jak długo podłoga będzie nam służyła. Jednym z lepszych wyborów na pewno będzie podłoga z drewna klonowego. Drewno klonowe od wieków uznawane jest za jedno z najtwardszych i właśnie dlatego znalazło ono zastosowanie w wyrobie desek podłogowych. Sam klon jest gatunkiem drzewa, które rośnie praktycznie na każdym kontynencie, ale najbardziej zróżnicowane klony można spotkać w Azji. Samo drewno klonowe odznacza się dużą elastycznością i właśnie dlatego jest świetne jako drewno podłogowe, ponieważ podłogi często narażone są na różnego rodzaju odkształcenia, które w przypadku zbyt mało elastycznych rodzajów drewna może doprowadzić do szybkiego ich zniszczenia.

  Date added: 10 08 2011 · details of site »
 • Nippon Express: Transport drogowy »

  Nippon Express to międzynarodowa firma zajmująca się różnego rodzaju usługami powiązanymi z magazynowaniem a także transportem. Wśród świadczonych przez nich usług mają Państwo szansę odnaleźć m.in.: transport drogowy, lotniczy, morski jak i transport ponadgabarytowy. Pełna oferta firmy Nippon Express dostępna jest na oficjalnej stronie internetowej.

  Date added: 14 10 2013 · details of site »
 • Układanie parkietów »

  Znajdziemy je w każdym domu, ale nie w każdym z nich wyglądają tak samo. W niektórych są powodem do dumy, w innych niestety nie są zbyt estetyczne. To właśnie podłoga często jest tym, co sprawia, że wnętrze nabiera właściwego wyrazu, więc gdy w najbliższym czasie planujemy remont, który ma być połączony wraz z wymianą podłogi, lub też wykańczamy nasz nowy dom lub mieszkanie, to powinniśmy dokładnie zastanowić się nad tym, jaką podłogę wybrać.

  Date added: 09 08 2011 · details of site »
 • Wirtualne Biuro Katowice »

  Wirtualne biuro to pomysł, który proponujemy podmiotom, które chcą zredukować koszty swojego biznesu. Z naszej usługi korzystają firmy małe. Mówiąc treściwie proponujemy ułatwienia w prowadzeniu działalności jak na przykład: obsługa księgowa albo sale konferencyjne. Dodatkowo zyskują Państwo świetny adres do rejestracji działalności w centrum Katowic.

  Date added: 28 04 2013 · details of site »
 • Transport krajowy »

  Spedycja samochodowa od lat 90 ubiegłego wieku to bardzo szybko rozbudowywująca się gałąź przemysłu, od kiedy udpadł socjalizm z roku na rok zwiększa się liczba aut dostawczych na krajowych drogach. Ten kto włożył w latach 90 całe pieniądze swojego życia i włożył w biznes transportowy pewno teraz jest bogaty, firm takich w Naszym kraju wymienić można dużo. Przez lata zwiększyła się ilość ciężarówek na polskich jezdniach aż do roku 2008 kiedy to gospodarkę obiegł kryzys i spedycja przeżywała najgorsze swoje dni. Przetrwali tylko najlepsi i najmądrzej zarządzane firmy transportowe. Na gruzach zbankrutowanych firm zbudowano nowe - jak to w naturze bywa. TransportMania to nowoczesna firma świadcząca usługi transportowe na obrębie naszego kraju oraz UE.

  Date added: 02 03 2013 · details of site »
 • Pranie tapicerki Kraków »

  Masz już dość poplamionego dywanu? Nie możesz przyglądać się na plamy po kawie, sosie czy psie? Czas już wymyć wykładzinę. Najprościej jest rzecz jasna zanieść wykładzinę do czyszczenia, ale czemu, skoro możesz to zrobić sam oszczędzając forsę.

  Wielu "specjalistów" prawdopodobnie by tak zrobiło ale to jest zła decyzja przy poważnych plamach. Jeśli mamy bardzo zanieczyszczoną wykładzinę nie ma co się bawić z tanimi preparatami z tesco lecz należy wynająć poważną firmę która zajmuje się praniem dywanów. Lepiej zapłacić troszeczkę więcej niż pożałować kilka złotych i wyrzucać potem zniszczony vanishem dywan.

  pranie tapicerki meblowej kraków

  Date added: 14 03 2013 · details of site »

Newest tags in subcategory: Usługi archeologiczne

(1)

Usługi archeologiczne - new site:

URL:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie