Edukacja Nauka Kategoria: Edukacja Nauka

Edukacja Nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Cognity Szkolenia komputerowe »

  Kursy informatyczne realizowane w firmie Cognity są prowadzone przez trenerów mających bogate umiejętności w pracy z danymi programami. Są praktykami, mającymi wysokie umiejętności komunikacyjne. Kursy poprzedzone są analizą potrzeb szkoleniowych przyszłych uczestników. Dzięki ankiecie przedszkoleniowej jesteśmy w stanie dopasować zaawansowanie szkolenia do wymagań i potrzeb osób uczestniczących w szkoleniu.
  W ramach szkoleń prowadzonych przez Cognity możemy zapisać się na kurs Excel, kurs VBA, szkolenie z ochrony danych osobowych czy kurs Adobe Illustrator.
  Jeżeli chcielibyśmy ulepszyć nasze umiejętności związane z arkuszem kalkulacyjnym możemy wybrać się np. na szkolenie Excel średniozaawansowany. Uczestnicy kursu na średnim poziomie usprawnią swoje umiejętności poruszania się w Excel. W trakcie kursu będziemy pracować nad sprawnym formatowaniem komórek, formułowaniem funkcji logicznych, matematycznych. Przećwiczymy adresowanie bezwzględne oraz składanie funkcji w jedną. Będziemy tworzyć wykresy: z dwiema osiami, zmiana kolorów, dobór typu wykresu. Zajmiemy się także analizą danych: narzędzie Znajdź/Zamień, sortowanie. Poznamy podstawy tworzenia Tabel Przestawnych. Nauczymy się pracować na wielu arkuszach oraz tworzyć między nimi relacje.
  Po ukończonym szkoleniu otrzymamy certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Będziemy mogli także korzystać z dokumentów ze szkolenia w formie elektronicznej znajdujących się na stronie Cognity.
  Szkolenie Ochrony Danych Osobowych jest ostatnio dość popularne z uwagi na zmiany wprowadzone przez legislatywę.
  Podczas szkolenia Ochrona Danych osobowych w Administracji Publicznej uczestnicy poznają podstawowe pojęcia związane z ochroną danych. Zaznajomią się z obowiązkami administratora danych oraz zasadami przetwarzania danych.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy lublin »

  Chcesz nauczyć się jeździć samochodem, a później bez dużego stresu najzwyczajniej zdać egzamin na prawo jazdy? W takim razie powinieneś wstąpić pod adres www.wyzszaszkolajazdy.com. Trzeba mieć na uwadze, że nasza szkoła nauki jazdy to teraz jedna z najlepszych szkół tego typu prowadzących działalność na obszarze miasta Lublin. Możemy zagwarantować fachowych instruktorów jazdy, którzy cechują się odpowiednim podejściem do kursantów. Warto zwrócić na to większą uwagę, a zapewne będziesz miał możliwość zdać egzamin na prawo jazdy już przy pierwszym podejściu!

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp i kursy bhp Ekol-Bhp »

  Jesteśmy znaną na rynku firmą usługowo konsultacyjną w zakresie bhp oraz prawa pracy.
  Organizujemy szkolenia bhp dla każdych grup zawodowych, szkolenia e-learning, kursy pierwszej pomocy przedmedycznej jak również kursy ppoż. Poza tym oferujemy stworzenie oceny ryzyka zawodowego, postępowania powypadkowe jak również doradztwo z zakresu bhp, prawa pracy i ochrony środowiska. Prowadzimy dodatkowo sklep internetowy z odzieżą roboczą i sprzętem bhp. Załoga firmy to zespół specjalistów, których długoletnie doświadczenie zapewnia profesjonalne wykonanie zleconych przez klientów zadań. Nasze hasło to: Tanio, Fachowo, Solidnie. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy EKOL-BHP oraz skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Wyższe Warszawa »

  Studiowanie dzienne bardzo utrudnia podjęcie etatowej posady, bowiem powinno się brać udział w zajęciach. Pomóż swemu dziecku wyselekcjonować odpowiednią dla niego szkołę, w jakiej będzie w stanie się kształtować. Tytuł magistra jest dumą dla każdego człowieka, jednak i dla jego rodziców i przyjaciół. Zapraszamy do zrobienia użytku z wykazu uczelni polskich, z pewnością odnajdziesz odpowiednią dla siebie.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Firma CEiB zajmuje się profesjonalnym planowaniem rozmaitych szkoleń. Przedsiębiorstwo ma siedzibę w Warszawie, jednak oferuje swoje usługi na terenie całego kraju. Należy wspomnieć, że CEiB posiada aż dziesięcioletnie doświadczenie w branży, stąd też może zaoferować klientom szkolenia i eventy biznesowe stojące na wysokim poziomie. To jeszcze nie wszystko. Firma pomoże również w sytuacji, gdy w grę wchodzi efektywna budowa wizerunku danego podmiotu albo bieżąca organizacja działań marketingowych. W naszej ofercie między innymi znajdziesz usługi w zakresie Szkolenia hotelarstwo.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Warszawa »

  Powyższy serwis internetowy to znakomita oferta dla maturzystów i ich rodziców. Jeśli czeka Cię trudny wybór uczelni bądź zastanawiasz się nad dobrym kierunkiem studiów, wejdź tutaj już dzisiaj. Zaciekawieni użytkownicy nawigując po prezentowanej stronie internetowej zobaczą wykazy polecanych kierunków i wybitnych uniwersytetów. Na dostępnym forum internetowym dołączą do dyskusji z obecnymi studentami, którzy zaprezentują im atuty i negatywy studiowania na określonej uczelni. Z kolei bardziej zaciekawionych na pewno zaintrygują artykuły odnośnie rozmaitych kierunków oraz inwestycji we własny rozwój. Warto utworzyć tu konto oraz polubić serwis na facebooku, żeby być na bieżąco z nowymi informacjami. Wybór szkoły może być teraz łatwy. Na stronie prezentowane są między innymi Studia w Lublinie czy Uczelnie Radom. Serdecznie Zapraszamy.

  Data dodania: 14 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • msbis.com »

  Serwis zbudowany przez pierwszą w kraju nad Wisłą instytucję zajmującą się nauczaniem jak również wydawaniem zaświadczeń dla najwyższej klasy kelnerów. Zajęcia w MSBiS zaplanowane są przez światowych profesjonalistów w tej dyscyplinie, ale stawka za nie wciąż jest nader atrakcyjna. Strona oferuje okazję do zaznajomienia się najważniejszymi informacjami, a co więcej proponowaną ścieżką kariery zawodowej. Szkoła ma placówki w paru dużych polskich miastach, ma również specjalistyczne książki i - co najistotniejsze - świetną reputację.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • DELTA TRAINING | praktyczne i skuteczne szkolenia biznesowe | sprzedażowe | menedżerskie | kreatywne »

  Specjalizujemy się w szkoleniach biznesowych. Rozwijamy miękkie umiejętności decydujące o sukcesie. Wspomagamy procesy rekrutacyjne poprzez prowadzenie sesji Assessment Center (www.deltatraining.pl/assesment_development.html). Doświadczeni trenerzy i konsultanci (www.deltatraining.pl/kadra.html), elastyczność, rozbudowany serwis obsługi klienta i nastawienie na pracę zespołową - wyróżnia nas na rynku szkoleń. Mamy innowacyjne programy szkoleniowe: przywództwo transformacyjne, FourSight, techniki narracyjne, Insights - to tylko niektóre z nich. Zaufali nam wspaniali klienici z różnych branż: Leroy Merlin, Kancelaria Wardyński i Wspólnicy, Nepentes, Roche i wielu innych. Sprawdź nasze referencje: www.deltatraining.pl/rekomendacje.html. Do zobaczenia.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Toruń »

  Jeśli poszukujesz profesjonalnej szkoły nauki jazdy, która mieści się w Toruniu, to świetnie trafiłeś. W serwisie automobil-torun.pl zamieszczono najważniejsze informacje dotyczące ośrodka Automobil, który serdecznie zaprasza wszystkich torunian do korzystania z usług. A należy niewątpliwie przyznać, iż pod okiem doświadczonych instruktorów jazdy, którzy pracują u nas, bez najmniejszego cienia wątpliwości będziesz mógł opanować jazdę samochodem. W szczególności, iż kursanci przed pierwszą jazdą, bez żadnego kłopotu mogą korzystać z symulatora jazdy pojazdem. Istnieje także możliwość zapisu się prawo jazdy za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wydaje się, że jeżeli jeszcze nie masz prawa jazdy, to naszego ośrodka powinna być dla Ciebie interesująca!

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Poznawanie języków obcych ubogaca. Wie to każdy, kto uczył się przynajmniej jednego języka. Wraz z nauką poznaje się także kulturę i całe bogactwo danego regionu. Językiem umożliwiającym bezproblemowe poruszanie się po świecie jest oczywiście angielski, który jest używany w każdym kraju. Angielski jest niezbędny dla osób chcących rozpocząć pracę w firmie międzynarodowej. W biznesie dobrze jest znać także inne języki, gdyż może to ułatwić relacje z partnerem z kraju, którego język się pozna. Naukę angielskiego można zacząć w każdym wieku. Na stronie prezentowane są podstawowy z zakresu wiedzy o nauce tego języka, takie jak czasy, zwroty, odmiany zaimków, czasowniki i inne.

  Data dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Edukacja Nauka

(1)

Edukacja Nauka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie