Edukacja Nauka Podkategoria: Edukacja Nauka

 • Stosunki międzynarodowe »

  Stosunki międzynarodowe można zaliczyć zarówno do nauk humanistycznych, jak i społecznych. Dlaczego? Dlatego, że są one powiązane z takimi dziedzinami jak historia, filozofia, bezpieczeństwo, socjologia, ekonomia i wieloma innymi. Nasza strona zawiera artykuły naukowe dotyczące tych dziedzin, a także dane wszystkich państw świata, słownik oraz forum dyskusyjne.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Warszawa »

  Powyższy serwis internetowy to znakomita oferta dla maturzystów i ich rodziców. Jeśli czeka Cię trudny wybór uczelni bądź zastanawiasz się nad dobrym kierunkiem studiów, wejdź tutaj już dzisiaj. Zaciekawieni użytkownicy nawigując po prezentowanej stronie internetowej zobaczą wykazy polecanych kierunków i wybitnych uniwersytetów. Na dostępnym forum internetowym dołączą do dyskusji z obecnymi studentami, którzy zaprezentują im atuty i negatywy studiowania na określonej uczelni. Z kolei bardziej zaciekawionych na pewno zaintrygują artykuły odnośnie rozmaitych kierunków oraz inwestycji we własny rozwój. Warto utworzyć tu konto oraz polubić serwis na facebooku, żeby być na bieżąco z nowymi informacjami. Wybór szkoły może być teraz łatwy. Na stronie prezentowane są między innymi Studia w Lublinie czy Uczelnie Radom. Serdecznie Zapraszamy.

  Data dodania: 14 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cognity Szkolenia komputerowe »

  Kursy informatyczne realizowane w firmie Cognity są prowadzone przez trenerów mających bogate umiejętności w pracy z danymi programami. Są praktykami, mającymi wysokie umiejętności komunikacyjne. Kursy poprzedzone są analizą potrzeb szkoleniowych przyszłych uczestników. Dzięki ankiecie przedszkoleniowej jesteśmy w stanie dopasować zaawansowanie szkolenia do wymagań i potrzeb osób uczestniczących w szkoleniu.
  W ramach szkoleń prowadzonych przez Cognity możemy zapisać się na kurs Excel, kurs VBA, szkolenie z ochrony danych osobowych czy kurs Adobe Illustrator.
  Jeżeli chcielibyśmy ulepszyć nasze umiejętności związane z arkuszem kalkulacyjnym możemy wybrać się np. na szkolenie Excel średniozaawansowany. Uczestnicy kursu na średnim poziomie usprawnią swoje umiejętności poruszania się w Excel. W trakcie kursu będziemy pracować nad sprawnym formatowaniem komórek, formułowaniem funkcji logicznych, matematycznych. Przećwiczymy adresowanie bezwzględne oraz składanie funkcji w jedną. Będziemy tworzyć wykresy: z dwiema osiami, zmiana kolorów, dobór typu wykresu. Zajmiemy się także analizą danych: narzędzie Znajdź/Zamień, sortowanie. Poznamy podstawy tworzenia Tabel Przestawnych. Nauczymy się pracować na wielu arkuszach oraz tworzyć między nimi relacje.
  Po ukończonym szkoleniu otrzymamy certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Będziemy mogli także korzystać z dokumentów ze szkolenia w formie elektronicznej znajdujących się na stronie Cognity.
  Szkolenie Ochrony Danych Osobowych jest ostatnio dość popularne z uwagi na zmiany wprowadzone przez legislatywę.
  Podczas szkolenia Ochrona Danych osobowych w Administracji Publicznej uczestnicy poznają podstawowe pojęcia związane z ochroną danych. Zaznajomią się z obowiązkami administratora danych oraz zasadami przetwarzania danych.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie Wyższe Warszawa »

  Studiowanie dzienne bardzo utrudnia podjęcie etatowej posady, bowiem powinno się brać udział w zajęciach. Pomóż swemu dziecku wyselekcjonować odpowiednią dla niego szkołę, w jakiej będzie w stanie się kształtować. Tytuł magistra jest dumą dla każdego człowieka, jednak i dla jego rodziców i przyjaciół. Zapraszamy do zrobienia użytku z wykazu uczelni polskich, z pewnością odnajdziesz odpowiednią dla siebie.

  Data dodania: 24 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Edukacja Nauka

(1)

Edukacja Nauka - nowa strona:

Adres:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie