Kursy i szkolenia Podkategoria: Kursy i szkolenia

 • szkolenia z zarządzania »

  Chcesz by Twoja załoga zaczęła o wiele wydajniej wykonywać pracę? Nie masz pojęcia jak bardzo delikatnie, ale równocześnie nadzwyczaj dobitnie zachęcić swoich brygadzistów do bardziej wzmożonego trudu. Jeżeli nawet tylko na jedno z wymienionych pytań odpowiesz twierdząco, to powinieneś wejść na naszą stronę www. Wykonujemy szkolenia dla kadry menedżerskiej, dzięki którym w Twojej firmie pocznie przeważać zgodna atmosfera.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • coaching »

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na szkolenia dentystyczne. Szkolenia te, które znajdują się w naszej ciągłej ofercie są przeznaczone dla lekarzy stomatologów, którzy pragną wypełniać własny zawód nie wyłącznie odpowiednio ze sztuka medyczną, lecz i ważnymi regułami dotyczącymi poprawnego prowadzenia oraz przechowywania specyfikacji lekarskiej. Jak ogromnie ważkie jest prowadzenie takie dokumentacji i jak ją porządnie prowadzić dowiecie się Państwo na naszych szkoleniach.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy lublin »

  Chcesz nauczyć się jeździć samochodem, a później bez dużego stresu najzwyczajniej zdać egzamin na prawo jazdy? W takim razie powinieneś wstąpić pod adres www.wyzszaszkolajazdy.com. Trzeba mieć na uwadze, że nasza szkoła nauki jazdy to teraz jedna z najlepszych szkół tego typu prowadzących działalność na obszarze miasta Lublin. Możemy zagwarantować fachowych instruktorów jazdy, którzy cechują się odpowiednim podejściem do kursantów. Warto zwrócić na to większą uwagę, a zapewne będziesz miał możliwość zdać egzamin na prawo jazdy już przy pierwszym podejściu!

  Data dodania: 16 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kongres Profesjonalistów Public Relations »

  Kongres Profesjonalistów Public Relations organizowany jest we Wrocławiu, w dniach 14-15 kwietnia 2011 r. Organizatorami Kongresu PR są Związek Firm Public Relations zrzeszający polskie agencje public relations, Uniwersytet Wrocławski oraz Newsline Sp. z o.o. Kongres PR zapowiadany jest jako największe wydarzenie PR w tym roku, na którym mówić się będzie na temat kształtowania wizerunku, a także prezentować wyniki badań. Organizatorzy spodziewają się około 300 gości. Na oficjalnej stronie internetowej znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne informacje o kongresie oraz słownik PR z wyjaśnieniem takich pojęć jak min. kształtowanie wizerunku oraz badania public relations.

  Data dodania: 03 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwis edukacyjny - Korepetycje Ogloszenia.pl »

  KorepetycjeOgłoszenia.pl ? edukacja dla każdego. Oferty korepetycji i lekcji zamieszczone na korepetycjeOgłoszenia.pl przydają się w wielu sytuacjach. Z KorepetycjeOgłoszenia.pl korzystają nadawcy licznych ofert nauczania różnych przedmiotów, tych szkolnych i tych ze studiów wyższych. KorepetycjeOgłoszenia.pl przydają się także tym, którzy poszukują nauczycieli i korepetytorów dla siebie lub dla dzieci. Na KorepetycjeOgłoszenia.pl ogłaszają się poloniści, matematycy, fizycy, nauczyciele chemii, geografii, filozofii, informatyki itp. Można tu także znaleźć oferty nauczania języków obcych, tych bardziej i mniej popularnych. KorepetycjeOgłoszenia.pl jest bezpłatny.

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cognity Szkolenia komputerowe »

  Kursy informatyczne realizowane w firmie Cognity są prowadzone przez trenerów mających bogate umiejętności w pracy z danymi programami. Są praktykami, mającymi wysokie umiejętności komunikacyjne. Kursy poprzedzone są analizą potrzeb szkoleniowych przyszłych uczestników. Dzięki ankiecie przedszkoleniowej jesteśmy w stanie dopasować zaawansowanie szkolenia do wymagań i potrzeb osób uczestniczących w szkoleniu.
  W ramach szkoleń prowadzonych przez Cognity możemy zapisać się na kurs Excel, kurs VBA, szkolenie z ochrony danych osobowych czy kurs Adobe Illustrator.
  Jeżeli chcielibyśmy ulepszyć nasze umiejętności związane z arkuszem kalkulacyjnym możemy wybrać się np. na szkolenie Excel średniozaawansowany. Uczestnicy kursu na średnim poziomie usprawnią swoje umiejętności poruszania się w Excel. W trakcie kursu będziemy pracować nad sprawnym formatowaniem komórek, formułowaniem funkcji logicznych, matematycznych. Przećwiczymy adresowanie bezwzględne oraz składanie funkcji w jedną. Będziemy tworzyć wykresy: z dwiema osiami, zmiana kolorów, dobór typu wykresu. Zajmiemy się także analizą danych: narzędzie Znajdź/Zamień, sortowanie. Poznamy podstawy tworzenia Tabel Przestawnych. Nauczymy się pracować na wielu arkuszach oraz tworzyć między nimi relacje.
  Po ukończonym szkoleniu otrzymamy certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Będziemy mogli także korzystać z dokumentów ze szkolenia w formie elektronicznej znajdujących się na stronie Cognity.
  Szkolenie Ochrony Danych Osobowych jest ostatnio dość popularne z uwagi na zmiany wprowadzone przez legislatywę.
  Podczas szkolenia Ochrona Danych osobowych w Administracji Publicznej uczestnicy poznają podstawowe pojęcia związane z ochroną danych. Zaznajomią się z obowiązkami administratora danych oraz zasadami przetwarzania danych.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Toruń »

  Jeśli poszukujesz profesjonalnej szkoły nauki jazdy, która mieści się w Toruniu, to świetnie trafiłeś. W serwisie automobil-torun.pl zamieszczono najważniejsze informacje dotyczące ośrodka Automobil, który serdecznie zaprasza wszystkich torunian do korzystania z usług. A należy niewątpliwie przyznać, iż pod okiem doświadczonych instruktorów jazdy, którzy pracują u nas, bez najmniejszego cienia wątpliwości będziesz mógł opanować jazdę samochodem. W szczególności, iż kursanci przed pierwszą jazdą, bez żadnego kłopotu mogą korzystać z symulatora jazdy pojazdem. Istnieje także możliwość zapisu się prawo jazdy za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wydaje się, że jeżeli jeszcze nie masz prawa jazdy, to naszego ośrodka powinna być dla Ciebie interesująca!

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • DELTA TRAINING | praktyczne i skuteczne szkolenia biznesowe | sprzedażowe | menedżerskie | kreatywne »

  Specjalizujemy się w szkoleniach biznesowych. Rozwijamy miękkie umiejętności decydujące o sukcesie. Wspomagamy procesy rekrutacyjne poprzez prowadzenie sesji Assessment Center (www.deltatraining.pl/assesment_development.html). Doświadczeni trenerzy i konsultanci (www.deltatraining.pl/kadra.html), elastyczność, rozbudowany serwis obsługi klienta i nastawienie na pracę zespołową - wyróżnia nas na rynku szkoleń. Mamy innowacyjne programy szkoleniowe: przywództwo transformacyjne, FourSight, techniki narracyjne, Insights - to tylko niektóre z nich. Zaufali nam wspaniali klienici z różnych branż: Leroy Merlin, Kancelaria Wardyński i Wspólnicy, Nepentes, Roche i wielu innych. Sprawdź nasze referencje: www.deltatraining.pl/rekomendacje.html. Do zobaczenia.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • szkolenia z coachingu »

  International Coaching Certification. Oferujemy business coaching, executive coaching, szkolenia z coachingu zakończone międzynarodowym certyfikatem organizacji coachingowej IICD oraz szkolenia biznesowe z obszaru przywództwa i zarządzania, negocjacji i sprzedaży oraz perswazji i rozwoju osobistego.

  Data dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Firma CEiB zajmuje się profesjonalnym planowaniem rozmaitych szkoleń. Przedsiębiorstwo ma siedzibę w Warszawie, jednak oferuje swoje usługi na terenie całego kraju. Należy wspomnieć, że CEiB posiada aż dziesięcioletnie doświadczenie w branży, stąd też może zaoferować klientom szkolenia i eventy biznesowe stojące na wysokim poziomie. To jeszcze nie wszystko. Firma pomoże również w sytuacji, gdy w grę wchodzi efektywna budowa wizerunku danego podmiotu albo bieżąca organizacja działań marketingowych. W naszej ofercie między innymi znajdziesz usługi w zakresie Szkolenia hotelarstwo.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp i kursy bhp Ekol-Bhp »

  Jesteśmy znaną na rynku firmą usługowo konsultacyjną w zakresie bhp oraz prawa pracy.
  Organizujemy szkolenia bhp dla każdych grup zawodowych, szkolenia e-learning, kursy pierwszej pomocy przedmedycznej jak również kursy ppoż. Poza tym oferujemy stworzenie oceny ryzyka zawodowego, postępowania powypadkowe jak również doradztwo z zakresu bhp, prawa pracy i ochrony środowiska. Prowadzimy dodatkowo sklep internetowy z odzieżą roboczą i sprzętem bhp. Załoga firmy to zespół specjalistów, których długoletnie doświadczenie zapewnia profesjonalne wykonanie zleconych przez klientów zadań. Nasze hasło to: Tanio, Fachowo, Solidnie. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy EKOL-BHP oraz skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

(1)

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie