Szkolenia Subcategory: Szkolenia

 • szkolenia sprzedażowe »

  Jak to się dzieje, że jakiś handlowiec działa sobie porządniej od innych? Czy szkolenia handlowe mogły się do takiego stanu rzeczy przyczynić? Rzecz jasna, iż szkolenia biznesowe niesłychanie korzystnie wpływają na podniesienie efektywności sprzedaży i pewnie nikogo nie trzeba do tego przekonywać. Ewidentne jest również to, iż takie szkolenia z zarządzania sprzedażą muszą być przeprowadzone poprzez dobrą firmę szkoleniową. Zapraszamy na stronę www takiej właśnie firmy.

  Date added: 10 08 2011 · details of site »
 • szkolenia z wywierania wpływu »

  Szkolenia z perswazji, czym są rzeczonego typu szkolenia? Pod warunkiem, że jesteś tym zaciekawiony, to niesłychanie miło zapraszamy do wpadnięcia na witrynę internetową firmy, która zajmuje się dokładnie urządzaniem tego rodzaju szkoleń. Nasza oferta szkoleń zwrócona jest dla firm oraz osób prywatnych. Na stronicy znajdziesz spis naszych szkoleń z niezwykle porządnymi opisami. Zapraszamy serdecznie na witrynę i na nasze szkolenia z perswazji.

  Date added: 10 08 2011 · details of site »
 • trener biznesu »

  Jakikolwiek coaching hipnozy ma jednostkowego gatunku cechy, jest owo między innymi powtórna dystrybucja atencji, to znaczy skoncentrowanie czujności pacjenta na hipnotyzerze. Po więcej danych w kwestii hipnozy, jej modelach, edukacji, zapraszamy ciepło na naszą stronę. Rozpoznasz tu hipnozę klasyczną, sceniczną i inne jej modele. Zapraszamy.

  Date added: 10 08 2011 · details of site »
 • Cognity Szkolenia komputerowe »

  Kursy informatyczne realizowane w firmie Cognity są prowadzone przez trenerów mających bogate umiejętności w pracy z danymi programami. Są praktykami, mającymi wysokie umiejętności komunikacyjne. Kursy poprzedzone są analizą potrzeb szkoleniowych przyszłych uczestników. Dzięki ankiecie przedszkoleniowej jesteśmy w stanie dopasować zaawansowanie szkolenia do wymagań i potrzeb osób uczestniczących w szkoleniu.
  W ramach szkoleń prowadzonych przez Cognity możemy zapisać się na kurs Excel, kurs VBA, szkolenie z ochrony danych osobowych czy kurs Adobe Illustrator.
  Jeżeli chcielibyśmy ulepszyć nasze umiejętności związane z arkuszem kalkulacyjnym możemy wybrać się np. na szkolenie Excel średniozaawansowany. Uczestnicy kursu na średnim poziomie usprawnią swoje umiejętności poruszania się w Excel. W trakcie kursu będziemy pracować nad sprawnym formatowaniem komórek, formułowaniem funkcji logicznych, matematycznych. Przećwiczymy adresowanie bezwzględne oraz składanie funkcji w jedną. Będziemy tworzyć wykresy: z dwiema osiami, zmiana kolorów, dobór typu wykresu. Zajmiemy się także analizą danych: narzędzie Znajdź/Zamień, sortowanie. Poznamy podstawy tworzenia Tabel Przestawnych. Nauczymy się pracować na wielu arkuszach oraz tworzyć między nimi relacje.
  Po ukończonym szkoleniu otrzymamy certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Będziemy mogli także korzystać z dokumentów ze szkolenia w formie elektronicznej znajdujących się na stronie Cognity.
  Szkolenie Ochrony Danych Osobowych jest ostatnio dość popularne z uwagi na zmiany wprowadzone przez legislatywę.
  Podczas szkolenia Ochrona Danych osobowych w Administracji Publicznej uczestnicy poznają podstawowe pojęcia związane z ochroną danych. Zaznajomią się z obowiązkami administratora danych oraz zasadami przetwarzania danych.

  Date added: 13 02 2014 · details of site »
 • DELTA TRAINING | praktyczne i skuteczne szkolenia biznesowe | sprzedażowe | menedżerskie | kreatywne »

  Specjalizujemy się w szkoleniach biznesowych. Rozwijamy miękkie umiejętności decydujące o sukcesie. Wspomagamy procesy rekrutacyjne poprzez prowadzenie sesji Assessment Center (www.deltatraining.pl/assesment_development.html). Doświadczeni trenerzy i konsultanci (www.deltatraining.pl/kadra.html), elastyczność, rozbudowany serwis obsługi klienta i nastawienie na pracę zespołową - wyróżnia nas na rynku szkoleń. Mamy innowacyjne programy szkoleniowe: przywództwo transformacyjne, FourSight, techniki narracyjne, Insights - to tylko niektóre z nich. Zaufali nam wspaniali klienici z różnych branż: Leroy Merlin, Kancelaria Wardyński i Wspólnicy, Nepentes, Roche i wielu innych. Sprawdź nasze referencje: www.deltatraining.pl/rekomendacje.html. Do zobaczenia.

  Date added: 04 02 2013 · details of site »
 • msbis.com »

  Serwis zbudowany przez pierwszą w kraju nad Wisłą instytucję zajmującą się nauczaniem jak również wydawaniem zaświadczeń dla najwyższej klasy kelnerów. Zajęcia w MSBiS zaplanowane są przez światowych profesjonalistów w tej dyscyplinie, ale stawka za nie wciąż jest nader atrakcyjna. Strona oferuje okazję do zaznajomienia się najważniejszymi informacjami, a co więcej proponowaną ścieżką kariery zawodowej. Szkoła ma placówki w paru dużych polskich miastach, ma również specjalistyczne książki i - co najistotniejsze - świetną reputację.

  Date added: 18 02 2013 · details of site »
 • Szkolenia bhp i kursy bhp Ekol-Bhp »

  Jesteśmy znaną na rynku firmą usługowo konsultacyjną w zakresie bhp oraz prawa pracy.
  Organizujemy szkolenia bhp dla każdych grup zawodowych, szkolenia e-learning, kursy pierwszej pomocy przedmedycznej jak również kursy ppoż. Poza tym oferujemy stworzenie oceny ryzyka zawodowego, postępowania powypadkowe jak również doradztwo z zakresu bhp, prawa pracy i ochrony środowiska. Prowadzimy dodatkowo sklep internetowy z odzieżą roboczą i sprzętem bhp. Załoga firmy to zespół specjalistów, których długoletnie doświadczenie zapewnia profesjonalne wykonanie zleconych przez klientów zadań. Nasze hasło to: Tanio, Fachowo, Solidnie. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółową ofertą na stronie internetowej firmy EKOL-BHP oraz skorzystania z naszych usług.

  Date added: 15 05 2013 · details of site »

Newest tags in subcategory: Szkolenia

(1)

Szkolenia - new site:

URL:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie