Firmy wg Branż Kategoria: Firmy wg Branż

Firmy wg Branż - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Rolnicza platforma zakupowa - FRUMEN »

  Teraz nie tylko na targach, giełdach i rynkach hurtowych, ale również W internecie można prowadzić obrót produktami rolnymi. Zapewne zaskoczy Cię nowy portal ogłoszeń rolniczych FRUMEN giełda rolna, który daje możliwość zmniejszenia koszów zakupu produktów, dzięki której masz możliwość znalezienia nowych kontrahentów. Nowoczesna oprawa, intuicyjne działanie i zasoby, czyli wszystko co jest potrzebne mocnej bazie ogłoszeń kupna i sprzedaży produktów rolnych. Nowoczesne źródło wiedzy i ogłoszenia rolnicze, skup zboża, skup owoców pomagamy w dotarciu do producentów rolnych. Uczestników rolniczego rynku hurtowego zainteresuje platforma zakupowa. Bezpłatna rejestracja w serwisie, nie zwlekaj. Zarejestruj się teraz.

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe »

  Nasza firma oferuje Państwu wysokiej jakości zbiorniki betonowe z przeznaczeniem na szambo, deszczówkę, gnojowicę itp. Nasze zbiorniki betonowe posiadają atesty i aprobaty oraz certyfikat EU co daje gwarancję na pozytywne odebranie zbiornika w urzędzie lub gminie. Zapewniamy transport specjalistycznym autem wyposażonym w dźwig typu HDS. Transport łączony gwarantuje najtańsze koszty dowozu zbiornika do klienta. Darmowy montaż na klej lub piankę.
  Zbiorniki w rozmiarach od czterech do dwunastu metrów sześciennych. Szamba betonowe zabezpieczone substancjami izolującymi przed przesiąkaniem, gwarantujemy 100% szczelności zbiornika. Działamy na terenie całego kraju. Czas realizacji od trzech do pięciu dni.

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • IBF Sławomir Dymowski »

  Domeną firmy IBF Sławomir Dymowski jest wykonywanie pokryć galwanicznych, antykorozyjnych, a więc galwanizacja - między innymi cynkowanie, cynkowanie ogniowe, niklowanie, chromowanie, czernienie, anodowanie aluminium, anodowanie duraluminium, kadmowanie, cynowanie, srebrzenie, miedziowanie. Dostępne są powłoki techniczne i dekoracyjne, matowe i błyszczące. Jako nieliczni w kraju oferujemy powłokę niklu twardego zwanego niklem chemicznym. Poboczną ofertę stanowi polerowanie pod chrom. Oferujemy również usuwanie starych powłok galwanicznych. Wykonujemy spawanie metodami TIG i MIG - aluminium i stopów aluminium, duraluminium, magnezu, żeliwa, niklu, tytanu, stopów tytanu, miedzi, stali nierdzewnej, stali szlachetnej, stali nierdzewnej, stali węglowej, stali wysokostopowej, stali narzędziowej, stali niskostopowej, stali chromowo-molibdenowej. Produkujemy duże wyroby metalowe: ramy, prowadnice, elementy naczep tirów. Posiadamy laser przemysłowy do cięcia blach i wykonujemy cięcie laserem arkuszy aluminium oraz stali. Toczenie, frezowanie szlifowanie cnc oraz klasyczne (na tradycyjnych tokarkach) nie stanowi żadnego problemu. Posiadamy również rozmaite maszyny do obróbki skrawaniem i szlifowania. Lakierujemy powierzone detale metodą proszkową oraz klasycznie - typowe lakierowanie mokre. Dodatkowo oferujemy usługi budowlane - roboty ziemne koparkami, montaż wewnętrznych instalacji hydraulicznych (CO, zimna woda, ciepła woda), solarnych i pomp ciepła, sieci wodociągowych, kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz usługi remontowo-budowlane. Sprzedajemy stolarkę budowlaną AL i PCV. Produkujemy elementy z laminatu, carbonu, kevlaru, formy do lamintów i carbonu, części tuningowe do samochodów, motocykli, jachtów i łodzi. Wszystkie usługi można realizować wysyłkowo. Możemy zorganizować transport paletowy. Nasze siedziby znajdują się na terenie województwa mazowieckiego - Warszawa i lubelskiego - Biała Podlaska. Jednak działamy na terenie całej Polski i Europy.

  Data dodania: 13 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady »

  Masz piękny nowo wybudowany dom i szukasz balustrad? Firma Avis specjalnie dla takich osób jak ty uruchomiła sklep internetowy, w którym możesz znaleźć balustrady. Z myślą o wszystkich naszych klientach staramy się systematycznie wzbogacać naszą ofertę. Jeśli szukasz balustrad musisz koniecznie zajrzeć do naszego sklepu.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tynki - Gdynia »

  Jesteśmy ekipę budowlaną o długoletnim doświadczeniu, która gwarantuje kompleksowy usługi w zakresie robót budowlanych. Terenem naszego działania jest województwo pomorskie. Gdy potrzebujecie Państwo fachowej pomocy przy remontach czy wykańczaniu lokali chętnie zrealizujemy dla was tynki, malowanie, układanie podłóg oraz prace elektryczne. Naszym ważnym atutem są szybkie realizacje, fachowe doradztwo i przystępne ceny za remonty. Dysponujemy niezawodnym sprzętem i własnym transportem. Zapraszamy do kontaktowania się z nami i nadsyłania zapytań ofertowych.

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Architektura wnętrz - DHD »

  Jeżeli masz do zaprojektowania mieszkanie, lokal, dom to powinieneś skorzystać z usług doświadczonej firmy Dream House Design Sp. z o.o. która z powodzeniem prowadzi działalność związaną z projektowaniem wnętrz. Warto z nimi nawiązać współpracę i zaprojektować wnętrze marzeń.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Poliweglany.com.pl »

  Firma Poliweglany.com.pl została założona 2004 roku. Świadczymy usługi dostaw poliwęglanów służących do produkcji zadaszeń, świetlików, okien przemysłowych, ścian działowych gdzie materiał ten nie ma sobie równych. Dzięki dostawcom z kraju i Europy od których kupujemy i importujemy poliwęglany możemy szybko i tanio dostarczać te materiały w każde miejsce w kraju.
  Współpraca z kluczowymi dostawcami technologii poliwęglanowych w Europie i na Świecie pozwala Nam oferować Państwu, krótkie czasy realizacji zamówień oraz niskie ceny.
  Dostarczamy:
  * płyty komorowe
  * płyty poliwęglanowe komorowe
  * płyty lite
  * płyty poliwęglanowe lite
  * pleksi
  * pasy pvc
  * kurtyny pvc
  * profile aluminiowe
  * akcesoria do montażu poliwęglanów
  * płyty komorowe
  * zadaszenia
  * świetliki dachowe
  * okna przemysłowe
  * modulit

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Cognity Szkolenia komputerowe »

  Kursy informatyczne realizowane w firmie Cognity są prowadzone przez trenerów mających bogate umiejętności w pracy z danymi programami. Są praktykami, mającymi wysokie umiejętności komunikacyjne. Kursy poprzedzone są analizą potrzeb szkoleniowych przyszłych uczestników. Dzięki ankiecie przedszkoleniowej jesteśmy w stanie dopasować zaawansowanie szkolenia do wymagań i potrzeb osób uczestniczących w szkoleniu.
  W ramach szkoleń prowadzonych przez Cognity możemy zapisać się na kurs Excel, kurs VBA, szkolenie z ochrony danych osobowych czy kurs Adobe Illustrator.
  Jeżeli chcielibyśmy ulepszyć nasze umiejętności związane z arkuszem kalkulacyjnym możemy wybrać się np. na szkolenie Excel średniozaawansowany. Uczestnicy kursu na średnim poziomie usprawnią swoje umiejętności poruszania się w Excel. W trakcie kursu będziemy pracować nad sprawnym formatowaniem komórek, formułowaniem funkcji logicznych, matematycznych. Przećwiczymy adresowanie bezwzględne oraz składanie funkcji w jedną. Będziemy tworzyć wykresy: z dwiema osiami, zmiana kolorów, dobór typu wykresu. Zajmiemy się także analizą danych: narzędzie Znajdź/Zamień, sortowanie. Poznamy podstawy tworzenia Tabel Przestawnych. Nauczymy się pracować na wielu arkuszach oraz tworzyć między nimi relacje.
  Po ukończonym szkoleniu otrzymamy certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Będziemy mogli także korzystać z dokumentów ze szkolenia w formie elektronicznej znajdujących się na stronie Cognity.
  Szkolenie Ochrony Danych Osobowych jest ostatnio dość popularne z uwagi na zmiany wprowadzone przez legislatywę.
  Podczas szkolenia Ochrona Danych osobowych w Administracji Publicznej uczestnicy poznają podstawowe pojęcia związane z ochroną danych. Zaznajomią się z obowiązkami administratora danych oraz zasadami przetwarzania danych.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Floor sanding North London »

  Firma cykliniarska TK Flooring świadczy swe usługi w zakresie polerowania drewnianych podłóg na obszarze Londynu – floor sanding London już od ponad 10ęciu lat. W swojej codziennej pracy pracownicy tejże firmy użytkują tylko fachowe maszyny oraz materiały wysokiej jakości. Takie połączenie pozwala TK Flooring mieć pewność, że zrealizowany remont drewnianej podłogi - wood floor restoration będzie wykonany wyśmienicie. Firma TK Flooring nie zajmuje się tylko starymi podłogami, ale także układa nowe drewniane podłogi – wood floor finishes. Wśród dostępnych wariantów podłóg można wybrać Jatoba, Teak, Ash, Walnut, Wenge, Oak ale dostępne są także i inne.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Serwis zabezpieczeń mechanicznych »

  Polecamy specjalistyczne usługi ślusarskie dotyczące urządzeń zabezpieczających dokumenty, broń i mienie. Należy pamiętać, że urządzenia mechaniczne jakimi są niewątpliwie sejfy, szafy pancerne itp mogą ulec niespodziewanej usterce. Firma nasza oferuje przeglądy techniczne wymienionych urządzeń pozwalające w znacznym stopniu wyeliminować zagrożenie wystąpienia awarii. Serwisem zajmujemy się kompleksowo, oferujemy wszelkie czynności obsługowe niezbędne podczas utrzymania urządzeń zabezpieczeniowych w nienagannej kondycji. Szczegóły dotyczące oferowanych usług znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 19 01 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Firmy wg Branż

(1)

Firmy wg Branż - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie