Medycyna Subcategory: Medycyna

 • Ewa Cichowska Lek. Stomatolog Szczecin »

  Prywatny gabinet stomatologiczny w Szczecinie. Zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, protetyka, ortodoncja, endodoncja, periodontologia. Nowoczesny sprzęt i najnowsze techniki leczenia. Gabinet wyposażony jest w aparat rtg. Stosuję komputerowe znieczulenie metodą The Wand. Promocyjne ceny. Zapraszam.

  Date added: 05 05 2013 · details of site »
 • Architekt wnętrz Wrocław »

  Pracownia architektoniczna Kielar działa już od ponad 20 lat. W chwili obecnej kadra przedsiębiorstwa składa się z 5 architektów. To bynajmniej nie wszystko. Przedsiębiorstwo współpracuje na bieżąco z cenionymi konstruktorami, instalatorami elektrycznymi oraz grafikami. Warto zaznaczyć, że firma Kielar ma oczywiście wymagane ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Atutem pracowni jest fakt, że jej pracownicy stosują w swojej pracy jedynie legalne oprogramowanie na komputer.

  Date added: 15 04 2013 · details of site »
 • Stomatolog Szczecin »

  Usuwanie zęba jest usługą stomatologiczną, która w wielu pacjentach wywołuje postrach. Całkiem niepotrzebnie, ponieważ to nie boli. W pierwszej kolejności dentysta szczecin znieczula zęba, po czym go wyrywa. Trwa to zaledwie chwilkę. Pacjent nawet nie zdąży się spostrzec, kiedy jest po wszystkim. Przed wyrwaniem niejednokrotnie zostaje zlecone zrobienie zdjęcia rentgenowskiego zęba. Dentysta szczecin pragnie zobaczyć jak wyglądają korzenie, aby nie było żadnych niespodzianek. Niektóre zęby mogą być usuwane tylko i wyłącznie przez chirurga stomatologicznego, ze względu na zakręcone i głęboko wrośnięte korzenie.

  Date added: 18 09 2012 · details of site »
 • Badania kliniczne, badania laboratoryjne »

  Synexus to znana międzynarodowa sieć przychodni medycznych. Sieć fachowych centrów zlokalizowanych w krajach takich jak: Niemcy, Wielka Brytania, Bułgaria, Ukraina, Węgry a także Republika Południowej Afryki, wyspecjalizowanych w przeprowadzaniu badań klinicznych. W Polsce posiada oddziały w czterech miastach: Wrocławiu, Warszawie, Katowicach i Gdyni. Synexus zatrudnia wykwalifikowany personel lekarski, posiada nowoczesnym sprzętem do leczenia. Centrum Medyczne Synexus prowadzi zakrojone na szeroką skalę programy diagnostyczne i profilaktyczne w dziedzinie wielu chorób. Specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu osteoporozy, cukrzycy, chorób reumatycznych, neurologicznych oraz pozostałych schorzeń. Zaprasza na bezpłatne badania na astmę, osteoporozę, oznaczenie lipidogramu.
  Dzięki doskonałemu profesjonalizmowi, kompletnie profesjonalnej kadrze lekarskiej, niezmiernie fachowej organizacji i wyposażeniu w sprzęt medyczny najwyższej jakości jest jednym z czołowych centrów badań klinicznych w Polsce. Synexus zaprasza do odwiedzenia strony internetowej, na której znajdują się wyczerpujące informacje o badaniach oraz adresy placówek i telefony.

  Date added: 05 06 2013 · details of site »

Newest tags in subcategory: Medycyna

(1)

Medycyna - new site:

URL:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie