Ogrzewanie Subcategory: Ogrzewanie

 • AC Klimatyzacja usługi klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa »

  AC Klimatyzacja jest firmą świadczącą usługi w zakresie klimatyzacji wentylacji i chłodnictwa.
  Oferujemy usługi z zakresu sprzedaż montaż i serwis klimatyzacji chłodnictwa i wentylacji oraz profesjonalnego doradztwa technicznego. Szczególnie na terenach miast Warszawa Józefów Legionowo i okolic ale również na terenie całej Polski
  Posiadamy doświadczony zespół mający wieloletni staż pracy i wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty.
  Stawiamy na jakość
  Klimatyzacja w ostatnich latach stała się rzeczą nieodzowną w domu oraz biurze oraz wszelkiego rodzaju miejscu pracy. Poprzez szereg nowoczesnych zastosowań filtrów jonów srebra, polifenolowych klimatyzacja pozwala na oczyszczenie powietrza w pomieszczeniu i utrzymaniu go na odpowiednim poziomie.
  Aby klimatyzacja spełniała swoja rolę należy dbać o jej odpowiednie utrzymanie poprzez regularne czyszczenie i odgrzybianie.
  Naszą ambicją jest stworzenie przyjaznego i zdrowego klimatu w każdym wnętrzu
  Dlaczego AC Klimatyzacja?
  • Profesjonalne doradztwo
  • Projektowanie
  • 24h nadzór systemów z niewielkim czasem reakcji
  • Przeglądy
  • Ekspertyzy
  • Realizacje

  Proponowane przez nas urządzenia to światowej klasy producenci takie jak firmy Daikin Carrier Fujitsu Climaveneta Toshiba Trane czy Lennox
  Prowadzimy sprzedaż montaż oraz serwis urządzeń chłodniczych.
  Różnego typu agregatów, zespołów sprężarkowych, czy chillerów, jednostek skraplających oraz central chłodniczych.
  Wentylacja i systemy wentylacyjne to dziedzina, która jest oczywiście również przez nas obsługiwana.
  Zapraszamy

  Date added: 07 04 2013 · details of site »
 • Pompy Ciepła Górzów »

  Jeżeli kiedykolwiek interesowałeś się zasobami odnawialnymi, musiałeś słyszeć o naszej firmie. Od lat dostarczamy na krajowy rynek nowatorskie rozwiązania technologiczne, jak pompy ciepła na powietrze a także panele solarne. Nasze rozwiązania naznacza wysoka oszczędność na ogrzewaniu, a także troska o środowisko naturalne. Chociaż z pozoru jest to obciążająca budżet inwestycja, to w niedalekim okresie czasu zwrócona jest z nawiązką Pamiętaj też, że na instalację sprzyjającego środowisku ogrzewania, w Polsce przewidziane są duże dotacje, o które warto się starać. Firma Wasser Mann cieszy się dużym gronem zadowolonych klientów, co tworzy pozytywny wizerunek i mamy nadzieje że zachęci też Ciebie. Na nasze wszystkie usługi otrzymujesz kilkuletnią gwarancję.

  Date added: 14 09 2011 · details of site »
 • Pompy cieplne DeDietrich »

  Producenci pomp grzewczych, polecają nam ostatnio wspaniałe, innowacyjne rozwiązania. Naturalne środowisko dość już się nacierpiało- to ostatni dzwonek na zmiany.Kupując pompy cieplne i zakładając ekologiczne ogrzewanie, wyznaczasz kres degradacji środowiska. W naszej ofercie odszukają Państwo zarówno pozycje, takie jak pompa ciepla geotermalna, jak i pompa ciepla aerotermalna. Ogrzanie całego domu, korzystając jedynie z energii odnawialnej jest przyszłością i na wyciągnięcie ręki. Żeby zdecydować się na taki krok, najlepiej spotkać się z fachowcem, który podpowie np. dobór pompy ciepła. Nie bez znaczenia jest także koszt pompy ciepła. Szukając się w wyszukiwarkach, pod frazami pompa ciepła cena, ujrzysz koszty w obrębie kilkudziesięciu tysięcy złotych. Kwestią równie istotną, jest umiejętne dobranie systemu ogrzewania do typu pompy. Nie każde powietrzne pompy ciepła, pasują poszczególnym. Inwestując w sprawdzone urządzenia, zyskujesz komfort jak najlepszej wydajności systemu przy minimalnym zużyciu energii.

  Date added: 19 08 2011 · details of site »
 • Pompy ciepła »

  Posiadamy wiele lat doświadczenia w montowaniu systemów grzewczych. Przedsiębiorstwo Deltad doradza przy ogrzewaniu ekologicznym. Obszar dostaw kotłów gazowych dotyczy całego kraju. Współdziałamy z wszystkimi ważniejszymi hurtowniami w obszarze wszystkich województw. Tworzy projekty ogrzewania domu poprzez właściwy dobór energii solarnej współpracujący z baterią słoneczną przy współpracy z kotłem CO.

  Date added: 18 08 2011 · details of site »
 • systemy solarne »

  Energia słoneczna wypiera dziś tradycyjne sposoby ogrzewania, stając się niezastąpionym źródłem energii. Używanie systemów, jak baterie solarne, daje różnorakie korzyści. Nie tylko okazujemy dbałość o przyrodę, ale też sporo środków zostaje w naszej kieszeni. Z pewnością poznać chcesz ceny. Wpisując w sieci kolektory słoneczne cennik dowiesz się wszystkiego, razem z tym, jak otrzymać dotacje na kolektory. U sąsiadów zza zachodniej granicy domy pasywne to już niejako standard, a my idziemy w podobnym kierunku. W systemach jak te, podstawą jest dobrze dopasowany kolektor próżniowy. Niestety panel solarny nie może być jedynym źródłem ogrzewania domu, ale jako system dodatkowy sprawdza się nieźle. Bądź przezorny - zadbaj o środowisko i finanse swojej rodziny - nie będziesz żałował.

  Date added: 19 08 2011 · details of site »
 • Godin - Piece i kominki »

  Godin Polska posiada w swojej ofercie wkłady kominkowe. Ponadto firma Godin Polska montuje piece. Oferta firmy obejmuje równierz kuchnie gazowe i elektryczne. Firma może zaoferować wszystkim klientom fachowe doradztwo, pomoc w wyborze najbardziej odpowiedniego do potrzeb pieca wolnostojącego, pokaźny wybór obudów kominkowych a także profesjonalny montaż wraz z instalacjami dystrybucji gorącego powietrza. W ofercie Godin Polska znajdziecie Państwo kominki żeliwne i stalowe, kominki powietrzne, kominki marmurowe oraz wykonane z wszelkich innych materiałów. Ponad 10-letnie doświadczenie w branży kominkowej to gwarancja doskonałej jakości i solidnej obsługi w Godin Polska. Tradycje Godin sięgają wielu pokoleń, dlatego warto mieć na uwadze kominki, wkłady kominkowe i piece Godin. Strona internetowa firmy zawiera pełny katalog asortymentu firmy Godin. Na stronie www znajdują się również linki do dwóch sklepów internetowych, narzędzie do konfiguracji kuchni Godin. Wszystkie produkty są opracowywane i testowane we własnym, notyfikowanym laboratorium w siedzibie w Guise i wszystkie korzystają z najbardziej zaawansowanych technologii.

  Date added: 27 08 2011 · details of site »
 • Centralne ogrzewanie Olsztyn »

  Firma Termo-Test to ceniony w województwie warmińsko-mazurskim wykonawca nowoczesnych i tradycyjnych systemów centralnego ogrzewania. Polecamy nowoczesne piece Olsztyn (również ekologiczne kotły na pellet) oraz energooszczędne systemy solarne. Hydraulik Olsztyn wykona montaż i naprawę instalacji wod-kan i co. Wykonujemy również świadectwa energetyczne Olsztyn dla klientów z całego województwa warmińsko-mazurskiego.

  Date added: 13 06 2013 · details of site »
 • Panele słoneczne »

  Firma z wykwalifikowanym zespołem, która szybko rozwija się w branży odnawialnych źródeł energii. Sun Age swoją ofertę kieruje do firm z Polski jak i europy środkowo-wschodniej. Specjalizacją firmą są kolektory słoneczne a także panele fotowoltaiczne renomowanych polskich oraz niemieckich producentów. Sprzedawane artykuły mają nawet 15 lat gwarancji! Jeżeli szukasz dla swojego domu odnawialnych źródeł energii, skorzystaj z oferty już dziś!

  Date added: 28 01 2013 · details of site »
 • Termoenergy: Pompy ciepła opolskie »

  Witryna WWW termoenergy.pl jest najodpowiedniejszym doradcą w kwestii obniżania kosztów powiązanych ze zużyciem energii. Sprzedający sugerują najnowsze technologicznie wyjścia, idealne dla zleceniodawcy. Gwarantują także pomoc w serwisowaniu go oraz w montażu w pomieszczeniach.Witryna internetowa odróżnia się uniwersalną ofertą zasobu, wysokim standardem oraz też wieloletnią gwarancją na sprzęt. Witryna WWW zaprasza do kupna swoich produktów po niskich cenach.

  Date added: 15 10 2013 · details of site »

Newest tags in subcategory: Ogrzewanie

(1)

Ogrzewanie - new site:

URL:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie