Poligrafia Subcategory: Poligrafia

 • Ulotki lodz »

  Wykonanie ulotek to przeważający wyrób naszej firmy, który jest cały czas drukowany, dzięki temu zrobiliśmy wszystko co możliwe, aby druk ulotek przebiegał sprawnie i bez niespodzianek. Ulotki drukujemy na nowoczesnych, szybkich maszynach offsetowych używając do tego bardzo dobrego jakościowo papieru co ma duży wpływ na jakość druków reklamowych. Zamówienia realizujemy pod okiem doświadczonych w poligrafii fachowców. Drukujemy najbardziej popularne rozmiary ulotek reklamowych, takie jak ulotki A6, ulotki A5, A4, DL również często stosowane ulotki składane A4 do DL (na trzy) lub A4 do A5. Stworzyliśmy podział na odpowiednie pakiety ilościowe abyśmy mogli uzyskać korzystną cenę dla konkretnego nakładu zamawianych ulotek reklamowych. Polecamy stronę internetową naszej drukarni na której zawarte są ceny dostępnych produktów.

  Date added: 04 11 2012 · details of site »
 • gadżety elektroniczne »

  W asortymencie naszej firmy dostaną Państwo gadżety elektroniczne między innymi Greco. Owy gadżet jest to nowoczesna podkładka do samochodu osobowego o ogromnej mocy trzymania i przyklejania do innych rzeczy. Dzięki specjalnej strukturze silikonu, Gecko - bez normalnego kleju oraz innych zbędnych pomocników - wspaniale przykleja się do deski rozdzielczej w Twoim aucie i bardzo mocno przytrzymuje przedmioty, które kierowca chce mieć w zasięgu rąkmiędzy innymi: komórkę, GPS, MP3 itp. W naszej ogromnej ofercie są również takie gadżety elektroniczne jak:odświeżacz samochodowy / odświeżacz powietrza z logo. Zapraszamy na stronę.

  Date added: 16 08 2011 · details of site »
 • Ulotki »

  Od pewnego czasu idealnie trafiamy w gust poszczególnych klientów, co sprawia, że cieszymy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba wziąć to mocno pod uwagę a z całą pewnością będzie możliwość sprawienia, że nasza oferta będzie dla Ciebie wspaniała. Niezależnie od tego czy masz bardzo duże przedsiębiorstwo czy firmę w której sam pracujesz nasze produkty będą strzałem w dziesiątkę. Jest to naprawdę ciekawe rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, dlatego też jeśli tylko będzie chciał to służymy pomocą.

  Date added: 08 01 2013 · details of site »
 • drukarnia, torby, hologramy, coastry, flagi i gadgety »

  Firma APR-Informmax produkuje: Torby papierowe z papieru typu lux oraz exclusive, reklamówki foliowe typ market oraz DKT a także reklamówki oxybiodegradowalne. W naszej ofercie znajdą Państwo również wafle pod piwo z nadrukiem, wafle kartonowe oraz tace barmańskie z nadrukiem jak również otwieracze, zapalniczki, popielniczki. Wykonujemy również hologramy z nadrukiem indywidualnym ulegające zniszczeniu przy próbie odklejania, długopisy z nadrukiem oraz kufle szklane i ceramiczne z nadrukiem metodą kalkomanii czyli wypał w wysokich temperaturach dzięki czemu nadruk jest trwały. Tą sama techniką wykonujemy nadruk na pokalach i szklankach. Proponujemy również kubki plastikowe i papierowe z nadrukiem. W naszej ofercie znajdują się również serwetki oraz rozetki papierowe z nadrukiem oraz kalendarze książkowe oraz planszowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej.

  Date added: 29 07 2013 · details of site »

Newest tags in subcategory: Poligrafia

(1)

Poligrafia - new site:

URL:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie