Sprzątanie Subcategory: Sprzątanie

 • Karcher serwis »

  Wieloletni partner firmy Karcher - spółka ASC-PRO oferuje: myjki wysokociśnieniowe, maszyny czyszczące, odkurzacze parowe, szorowarki, zamiatarki i wiele innych cenionych produktów firmy Karcher. Karchery od dłuższego czasu uznawane są za najlepsze w branży maszyn czyszczących, co od lat dowodzone jest przez liczbę korzystających z tych urządzeń firm zajmujących się sprzątaniem, jak i detalicznych odbiorców. Wyposażenie jesteśmy w niezbędne umiejętności, które gromadziliśmy przez ponad 10 pracy. Niezawodny merytorycznie personel naszej spółki, służy Państwu pomocą w całym obszarze naszej działalności. Nasz serwis świadczy także naprawy gwarancyjne. Operujemy w szczególności na obszarze takich miast jak Warszawa, Poznań, Kraków, Lublin.

  Date added: 07 08 2011 · details of site »
 • Maszyny czyszczące »

  Gubchem to bogaty asortyment produktów pomocnych w utrzymaniu czystości. W swojej ofercie Gubchem posiada profesjonalne środki czystości, środki dezynfekcyjne oraz maszyny czyszczące. Maszyny czyszczące wykorzystywane są głównie przez firmy sprzątające, nie nie stoi jednak na przeszkodzie do wykorzystania ich przez prywatnych użytkowników. Wybór urządzeń czyszczących w Gubchem jest duży. W ofercie znajdują sie między innymi zmywarki do posadzek, zmywarki komputerowe, szorowarki. Zadaniem urządzeń i maszyn czyszczących jest zwiększenie wydajności czyszczenia.

  Date added: 18 08 2011 · details of site »
 • Pranie dywanów Warszawa »

  Czyszczenie dywanów jest równie istotne jak i pranie dywanów. Czynnością, która różni te dwie rzeczy jest to, że czyszczenie polega na skrapianiu powierzchni czyszczonej wodą ze środkiem czyszczącym i odplamiaczem, a pranie natomiast polega na eliminacji najcięższych zabrudzeń, za pomocą maszyn i środków czyszczących. Czyszczenie wykładzin natomiast polega na usuwaniu z niej wszystkich zabrudzeń za pomocą mycia wykładziny wszelkimi środkami czyszczącymi. Wszystkie te wyżej wymienione funkcje są niezbędne do zachowania higieny i czystości w mieszkaniu,usuwaniu bakterii, roztoczy oraz brudu.

  Date added: 28 08 2011 · details of site »
 • Wycieraczki »

  W naszym sklepie ilość wycieraczek dobrej jakości jest faktycznie bardzo duża. Umożliwiamy dziki temu naszym klientom korzystanie z szerokiego wyboru, który dotyczy między innymi rozmiarów wycieraczek. W naszym sklepie można je będzie znaleźć wykonane z różnych materiałów, a przy tym posiadające różne zdobienia. Oferujemy klientom wycieraczki wejściowe pochodzące od cenionych producentów, a oprócz tego staramy się też nie zawyżać cen. Zależy nam na tym, żeby nasi klienci mogli być w zupełności usatysfakcjonowani naszą ofertą. Nasza witryna sieciowa, dzięki której klienci mogą zapoznać się z naszą ofertą, jak również dokonać zakupu potrzebnych towarów też warta jest odwiedzenia. Serdecznie do tego zachęcamy.

  Date added: 28 11 2012 · details of site »
 • Chemia profesjonalna »

  Nauka idzie naprzód i coraz szybciej się rozwija. Jest to skutkiem potrzeb przeróżnych dziedzin usług. Np. usługi czyszczenia domagają się urządzeń sprzątających. Współcześnie coraz liczniejsza grupa przedsiębiorstw usług czyszczenia ma odkurzaczy przemysłowych. Nie inaczej jest w sprawie chemii profesjonalne. Tu także nauka opracowuje coraz to nowsze rozwiązania, aby móc sprzątać jeszcze bardziej efektywnie. Zapraszamy gorąco do naszej firmy, gdzie sprzedajemy właśnie dla firm sprzątających chemię profesjonalną i urządzenia czyszczące.

  Date added: 01 11 2013 · details of site »
 • Myjnie bezdotykowe »

  Czy zastanawiałeś się kiedyś nad własną działalnością gospodarczą bądź potrzebowałeś po prostu sprawić sobie dużej jakości myjkę ciśnieniową? Jeżeli Państwa odzew brzmi "tak" to mamy dla Państwa kapitalną wiadomość! Firma Green Steam - jedyny autoryzowany przedstawiciel firmy SJE Corporation w Europie centralnej i wschodniej. Przedsiębiorstwo Green Steam zajmuje się dystrybuowaniem ekologicznych myjni parowych a także myjek ciśnieniowych. Myjki te bardzo dobrze sprawdzają się jako mobilne myjnie samochodowe! Aby zainicjować własną myjnie samochodową w której możesz używać myjki ciśnieniowe Green Steam, nie są od Państwa żadne zezwolenia! Jest to spowodowane tym, że myjki parowe wyzwalają niedużą ilość odpadów a także używają nieduże ilości detergentów. Całą "brudną robotę" wykonuje para wodna pod dużym ciśnieniem!

  Date added: 22 08 2011 · details of site »
 • Maszyny do sprzątania »

  Najlepiej jest szukać firm zajmujących się sprzątaniem i czyszczeniem przez internet, co uzasadnione jest w następujący sposób. Po pierwsze, mamy wówczas dostęp do wielu zniżek, których normalnie byśmy nie otrzymali za takie rzeczy jak czyszczenie wykładzin szczecin, a jakby tego było mało, możemy również zapoznać się z opiniami firm, które trudnią się tego typu rzeczami oraz ich klientami, co sprawi, że wybierzemy dobrze. Wówczas czyszczenie wykładzin szczecin spełni nasze wszystkie oczekiwania pod każdym możliwym względem.

  Date added: 06 10 2012 · details of site »
 • Czyszczenie separatorów »

  Nasza firma związana jest z sektorem ekologicznym w obszarze, który jest powiązany z odpadami płynnymi i półpłynnymi. Do naszych zadań należy czyszczenie separatorów, kanalizacji, zbiorników wodnych, osadników. Nasze usługi obejmują też serwis kanalizacji i zbiorników. Współpracujemy z dużymi firmami handlowymi, jak i z mniejszymi przedsiębiorstwami. Nasi klienci to również osoby prywatne. Możemy pochwalić się dużą wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu działamy profesjonalnie i zgodnie z zasadami ochrony środowiska.

  Date added: 06 11 2012 · details of site »
 • Wrocław: sprzątanie i czyszczenie »

  Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem porządkowym oferującym we Wrocławiu sprzątanie i czyszczenie obiektów komercyjnych, biur, domów i mieszkań. Zajmujemy się wykonywaniem tego typu usług od kilkunastu już lat, zdobywając coraz większe doświadczenie i stając przed coraz to nowszymi wyzwaniami.
  Nasza firma sprzątająca z Wrocławia zainwestowała w odpowiedni sprzęt czyszczący, w chemię profesjonalną oraz maszyny. Dzięki temu z niewielkiego przedsiębiorstwa rodzinnego staliśmy się liderem w branży utrzymania czystości we Wrocławiu oferującym również usługi specjalistycznego czyszczenia, np. dla przemysłu.
  Zapraszamy do nas

  Date added: 27 07 2013 · details of site »

Newest tags in subcategory: Sprzątanie

(1)

Sprzątanie - new site:

URL:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie