Usługi Informatyczne Podkategoria: Usługi Informatyczne

 • Cognity Szkolenia komputerowe »

  Kursy informatyczne realizowane w firmie Cognity są prowadzone przez trenerów mających bogate umiejętności w pracy z danymi programami. Są praktykami, mającymi wysokie umiejętności komunikacyjne. Kursy poprzedzone są analizą potrzeb szkoleniowych przyszłych uczestników. Dzięki ankiecie przedszkoleniowej jesteśmy w stanie dopasować zaawansowanie szkolenia do wymagań i potrzeb osób uczestniczących w szkoleniu.
  W ramach szkoleń prowadzonych przez Cognity możemy zapisać się na kurs Excel, kurs VBA, szkolenie z ochrony danych osobowych czy kurs Adobe Illustrator.
  Jeżeli chcielibyśmy ulepszyć nasze umiejętności związane z arkuszem kalkulacyjnym możemy wybrać się np. na szkolenie Excel średniozaawansowany. Uczestnicy kursu na średnim poziomie usprawnią swoje umiejętności poruszania się w Excel. W trakcie kursu będziemy pracować nad sprawnym formatowaniem komórek, formułowaniem funkcji logicznych, matematycznych. Przećwiczymy adresowanie bezwzględne oraz składanie funkcji w jedną. Będziemy tworzyć wykresy: z dwiema osiami, zmiana kolorów, dobór typu wykresu. Zajmiemy się także analizą danych: narzędzie Znajdź/Zamień, sortowanie. Poznamy podstawy tworzenia Tabel Przestawnych. Nauczymy się pracować na wielu arkuszach oraz tworzyć między nimi relacje.
  Po ukończonym szkoleniu otrzymamy certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności. Będziemy mogli także korzystać z dokumentów ze szkolenia w formie elektronicznej znajdujących się na stronie Cognity.
  Szkolenie Ochrony Danych Osobowych jest ostatnio dość popularne z uwagi na zmiany wprowadzone przez legislatywę.
  Podczas szkolenia Ochrona Danych osobowych w Administracji Publicznej uczestnicy poznają podstawowe pojęcia związane z ochroną danych. Zaznajomią się z obowiązkami administratora danych oraz zasadami przetwarzania danych.

  Data dodania: 13 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • IHMS: Panele dotykowe »

  Jeśli są zainteresowani Państwo budową inteligentnego domu czy budynku oraz szukają rzetelnego producenta systemów, urządzeń jak i oprogramowania tego typu to serdecznie zapraszam do zaznajomienia się z ofertą firmy IHMS, dysponują bogatą listą gotowych rozwiązań oraz paneli dotykowych tudzież paneli sterujących dla inteligentnego domu. Większą ilość informacji mogą Państwo znaleźć na oficjalnej witrynie internetowej przedsiębiorstwa IHMS, zapraszam.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw szczecin »

  Przybliżona tutaj witryna wskazuje dokładnie profesjonalniej działającą detektywistyczną agencję, która funkcjonuje od wielu lat w Warszawie i innych miastach. W poszczególnych działach z łatwością dacie radę namierzyć dane o proponowanych przez firmę działaniach usługowych. Każda z osób potrzebująca pomocy detektywa, może liczyć na stuprocentową dyskrecję i pełen profesjonalizm. Znalezienie witryny to banalna rzecz, wystarczy tylko wpisać w wyszukiwarkę frazę biuro detektywistyczne Szczecin, i gotowe.
  KAMELEON Sp. z o.o.
  ul. Pl. Orła Białego 1/14
  71-300 Szczecin
  tel.
  fax. 91 836 19 18
  tel. kom. 514 878 997

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skup aut wrocław »

  Kiedy młoda osoba zdaje prawko tym samym wkraczając w grupę „dyplomowanych” kierowców, aż pali się, by jak najszybciej rozpocząć poruszać się swoim samochodem, by zacząć zbierać swoje drogowe doświadczenia. W bardzo niewielu sytuacjach bywa tak, że świeżo upieczony kierowca może się poruszać autem z salonu sprzedaży. Są naprawdę zróżnicowane możliwe wyjścia, z których pomocą będziemy mogli zaopatrzyć się w cztery kółka dla świeżego w temacie człowieka. Jednym z patentów, może okazać się złożenie wizyty w skupie samochodów używanych. W tym wypadku cała sprawa0W tym przypadku kwestia jest na tyle komfortowa, że mamy możliwość wprost przebierać w możliwych opcjach za doprawdy nieduże pieniądze. Aby poznać oferty tego rodzaju firm, wystarczy umieścić w pasku wyszukiwarki webowej kombinacje słów auto skup czy skup aut Warszawa. Dzięki takiemu łatwemu zabiegowi, poznamy szczegóły ofertowe. Jeżeli nie chcemy korzystać ze skupu, zawsze możemy szukać samochodów w prasie z ogłoszeniami albo w gronie znajomych osób. Najbardziej istotne jest to, żeby zainwestować w sensowny egzemplarz w dobrym stanie, który pozwoli na komfortowe poruszanie się w codziennym użytkowaniu. Rzecz jasna, budżet którym dysponujemy, także ma znaczenie.

  Data dodania: 21 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konserwacja sieci światłowodowych »

  Przedstawiana firma proponuje profesjonalne usługi telekomunikacyjne. W ofercie swojej ma wiele usług związanych z telekomunikacją. Flagowymi usługami wykonywanymi przez to przedsiębiorstwo są projekty sieci telekomunikacyjnych oraz serwis sieci światłowodowych. Firma ma niemałe doświadczenie i liczne referencje. Jeżeli poszukujesz takich usług jak serwis sieci telekomunikacyjnych to sugeruję tą firmę.

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tynki - Gdynia »

  Jesteśmy ekipę budowlaną o długoletnim doświadczeniu, która gwarantuje kompleksowy usługi w zakresie robót budowlanych. Terenem naszego działania jest województwo pomorskie. Gdy potrzebujecie Państwo fachowej pomocy przy remontach czy wykańczaniu lokali chętnie zrealizujemy dla was tynki, malowanie, układanie podłóg oraz prace elektryczne. Naszym ważnym atutem są szybkie realizacje, fachowe doradztwo i przystępne ceny za remonty. Dysponujemy niezawodnym sprzętem i własnym transportem. Zapraszamy do kontaktowania się z nami i nadsyłania zapytań ofertowych.

  Data dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi Informatyczne

(1)

Usługi Informatyczne - nowa strona:

Adres:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie