Gry Podkategoria: Gry

 • Tetris-online.pl - gra tetris online »

  Jedna z najpopularniejszych gier na całym świecie, która jest źródłem wielu długich godzin zabawy już od ponad 25 lat! Tetris to gra międzypokoleniowa, idealna zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, rozwija koncentrację, a badania dowiodły, że nawet polepsza inteligencję. Układaj spadające elementy o różnych kształtach w równe linie, walcz z czasem i zdobywaj jak najwięcej punktów. Przekonaj się, że te klocki mogą być sposobem na świetną rozrywkę każdego dnia!

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe nagrody »

  Witam serdecznie na mojej stronie, stworzonej dla tych, którzy lubią wygrywać nagrody we wszelkiego rodzaju darmowych konkursach. Darmowe konkursy są jedna z najlepszych form spędzania czasu, a wygrane w nich nagrody dają niesamowita satysfakcję. Wszelkie konkursy są u nas podzielone na rodzaje: z pytaniami, z grami, lub rodzajami nagród : rzeczowe czy wycieczki. Serdecznie zapraszamy do zabawy, bo jak wiadomo : Darmowe konkursy to darmowe nagrody !

  Data dodania: 14 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zagrajmy.info »

  Zagrajmy.info . Najnowsze gry z 2013 roku na ps3, xbox, pc. Przedstawiamy najlepsze recenzje i opisy ze świat gier. Komentujcie posty, przedstawiajcie wasze opinie, wchodzicie na naszego funpage'a na fejsie. Znajdziecie tam wiele ciekawych opisów, zdjęć i filmików waszych najlepszych i ulubionych gier. Organizujemy turnieje w Łodzi. Turnieje obywać się będą po zapisaniu odpowiedniej ilości osób. Wszystkich fanów swoich konsol zapraszamy na stronę www.zagrajmy.info

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe gry dla dzieci »

  Owa witryna stworzona została właściwie dla maluchów, lecz i zarówno dzieci starszych, którzy chcą świetnie spędzić czas wolny. Oferujemy tobie liczne gry dla dzieci w tym wieku, dzięki czemu mogą one nie tylko się edukować, ale i również w międzyczasie pomalować malowanki. Wszystkie gry jakie znajdziesz w naszym serwisie gwarantowane są za darmo oraz bez jakichkolwiek dodatkowych ograniczeń. Ciufcia to doskonały serwis, jaki przyszykowaliśmy dopracowując go w każdym elemencie!

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gry

(1)

Gry - nowa strona:

Adres:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie