Inne Kategoria: Inne

Inne - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Rolnicza platforma zakupowa - FRUMEN »

  Teraz nie tylko na targach, giełdach i rynkach hurtowych, ale również W internecie można prowadzić obrót produktami rolnymi. Zapewne zaskoczy Cię nowy portal ogłoszeń rolniczych FRUMEN giełda rolna, który daje możliwość zmniejszenia koszów zakupu produktów, dzięki której masz możliwość znalezienia nowych kontrahentów. Nowoczesna oprawa, intuicyjne działanie i zasoby, czyli wszystko co jest potrzebne mocnej bazie ogłoszeń kupna i sprzedaży produktów rolnych. Nowoczesne źródło wiedzy i ogłoszenia rolnicze, skup zboża, skup owoców pomagamy w dotarciu do producentów rolnych. Uczestników rolniczego rynku hurtowego zainteresuje platforma zakupowa. Bezpłatna rejestracja w serwisie, nie zwlekaj. Zarejestruj się teraz.

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • IBF Sławomir Dymowski »

  Domeną firmy IBF Sławomir Dymowski jest wykonywanie pokryć galwanicznych, antykorozyjnych, a więc galwanizacja - między innymi cynkowanie, cynkowanie ogniowe, niklowanie, chromowanie, czernienie, anodowanie aluminium, anodowanie duraluminium, kadmowanie, cynowanie, srebrzenie, miedziowanie. Dostępne są powłoki techniczne i dekoracyjne, matowe i błyszczące. Jako nieliczni w kraju oferujemy powłokę niklu twardego zwanego niklem chemicznym. Poboczną ofertę stanowi polerowanie pod chrom. Oferujemy również usuwanie starych powłok galwanicznych. Wykonujemy spawanie metodami TIG i MIG - aluminium i stopów aluminium, duraluminium, magnezu, żeliwa, niklu, tytanu, stopów tytanu, miedzi, stali nierdzewnej, stali szlachetnej, stali nierdzewnej, stali węglowej, stali wysokostopowej, stali narzędziowej, stali niskostopowej, stali chromowo-molibdenowej. Produkujemy duże wyroby metalowe: ramy, prowadnice, elementy naczep tirów. Posiadamy laser przemysłowy do cięcia blach i wykonujemy cięcie laserem arkuszy aluminium oraz stali. Toczenie, frezowanie szlifowanie cnc oraz klasyczne (na tradycyjnych tokarkach) nie stanowi żadnego problemu. Posiadamy również rozmaite maszyny do obróbki skrawaniem i szlifowania. Lakierujemy powierzone detale metodą proszkową oraz klasycznie - typowe lakierowanie mokre. Dodatkowo oferujemy usługi budowlane - roboty ziemne koparkami, montaż wewnętrznych instalacji hydraulicznych (CO, zimna woda, ciepła woda), solarnych i pomp ciepła, sieci wodociągowych, kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz usługi remontowo-budowlane. Sprzedajemy stolarkę budowlaną AL i PCV. Produkujemy elementy z laminatu, carbonu, kevlaru, formy do lamintów i carbonu, części tuningowe do samochodów, motocykli, jachtów i łodzi. Wszystkie usługi można realizować wysyłkowo. Możemy zorganizować transport paletowy. Nasze siedziby znajdują się na terenie województwa mazowieckiego - Warszawa i lubelskiego - Biała Podlaska. Jednak działamy na terenie całej Polski i Europy.

  Data dodania: 13 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy praca »

  Polki po 50-tym roku życia, ze znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece osób starszych – poszukiwane do pracy od zaraz!

  Kobiety pracujące (praca w Niemczech) za Odrą mogą liczyć na wynagrodzenie rzędu 5000 zł miesięcznie „na rękę”! Jeśli zdecydują się dodatkowo zostać w Niemczech na kilka miesięcy lub na okres świąteczny, to czekają na nie bardzo wysokie premie.

  Obowiązkiem kobiet jest opiekowanie się (opieka Niemcy) niemieckimi seniorami. Charakter tej opieki uzależniony jest od stanu zdrowia i stopnia samodzielności podopiecznego. Tym samym do zadań opiekunki może należeć także wykonywanie prostych czynności domowych, takich jak pranie, sprzątanie, robienie zakupów.

  Agencje rekrutujące kobiety do pracy zapewniają im ubezpieczenie zdrowotne, całodobową opiekę koordynatora oraz pomoc przy wypełnieniu wszystkich formalności.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy praca »

  40-letnia Zofia kilka miesięcy temu zarabiała w opiece nad osobą starszą 1500 zł. Po wyjechaniu do Niemiec jej pensja zwiększyła się ponad czterokrotnie.

  Wynagrodzenie w tej branży (opieka Niemcy) wynosi bowiem za Odrą nawet 1300 euro na rękę! Gdyby doliczyć do tej kwoty premie i bonusy, które oferują swoim opiekunkom zatrudniające je agencje, to kwota ta wzrasta o dodatkowe kilkaset euro.

  W agencji Favoris, z którą współpracuję (praca w Niemczech), premie można dostać za wiele rzeczy, np. za polecenie firmy innym, za pracę w okresie świątecznym lub po prostu za długą współpracę. Ale nawet bez tego miesięczna wypłata jest wyższa niż w Polsce o kilka tysięcy złotych! - napisała na forum internetowym jedna z opiekunek.

  Wymogami, które muszą spełnić kandydatki są umiejętność swobodnego komunikowania się w języku niemieckim oraz posiadanie doświadczenia zdobytego w opiece.

  Wszystkie opiekunki mają zagwarantowane podczas pobytu w Niemczech opiekę lekarską i wsparcie przydzielonego przez agencję koordynatora. Firma zapewnia również kobietom pomoc przy wypełnieniu potrzebnych przed wyjazdem formalności.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy praca »

  W pełni legalne zatrudnienie i bardzo wysokie wynagrodzenie czekają na Polskie opiekunki w Niemczech.

  Aby dostać pracę za Odrą wystarczy posiadać doświadczenie w opiece (opieka Niemcy) nad osobami starszymi lub chorymi oraz znać dobrze język niemiecki. Niemieccy seniorzy najchętniej zatrudniają (praca w Niemczech) kobiety po 50-tym roku życia i w zamian za troskliwą opiekę gwarantują im bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie, a za pośrednictwem polskich agencji – wynagrodzenie do 1300 Euro.

  Agencje rekrutujące opiekunki zapewniają Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, całodobową opiekę koordynatora oraz wysokie premie.

  Nasze opiekunki objęte są programem lojalnościowym, dzięki któremu mogą liczyć na bardzo wysokie premie. W związku z tym, niektórym paniom udało się nazbierać bonusy, których równowartość sięgała ich miesięcznego wynagrodzenia - mówi jedna z rekruterek agencji Helper24.

  Oprócz pełnienia opieki nad podopiecznym, kobiety wykonują proste czynności domowe, takie jak sprzątanie, gotowanie, zakupy itp.

  Data dodania: 17 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja mechaniczna »

  Domy muszą mieć rekuperację, która powinna służyć temu, żeby ciągle utrzymywać czyste powietrze w domu. Potrzebne nam centrale wentylacyjne, jakie pozwolą na sprawną rekuperację powietrza pomiędzy środkiem domu a zewnętrzem. Odpowiedni rekuperator pomoże oprócz wymiany powietrza w mieszkaniu dodatkowo wykorzystywać jego ciepło do innych spraw. Pozwala to żyć oszczędnie i czysto. Wszystkie rekuperatory do różnych czynności można kupić w sklepach trudniących się ich sprzedażą oraz instalacją. Dobrze udać się do takiego sklepu żeby nasza wentylacja miała faktyczny sens, a nasz lokal nie był tylko miejscem postawionym bez szerszej koncepcji. Taka rekuperacja jest powszechnie używana w większych projektach budowlanych, gdyż pozwala oszczędzać faktyczne pieniądze. W dobie dbałości o oszczędności wentylacja mechaniczna jest coraz bardziej powszechna i używamy ją coraz chętniej w swoich mieszkaniach. Warto przed postawieniem domu dowiedzieć się jakie patenty na dłuższy czas mogą być stosowniejsze dla domowników, nie wybierać pochopnie klasycznych rozwiązań żeby oszczędzić jednorazowo.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pościele dla dzieci »

  Fantastycznym patentem na spędzenie wolnego dnia na wolnym powietrzu jest wigwam dla dzieci, jaki możesz postawić w ogrodzie. W przypadku niesprzyjającej pogody lepiej rozbić wigwam również w domu, by dziecko mogło się bezpiecznie zabawiać w kowbojów i zaoferować rodzicom trochę wolnego popołudnia. Porządny wigwam dla dziecka będzie kolorowy, zaopatrzony w niezbędne detale, ale także porządnie wykonany. Takie wyroby nabędziesz w markecie online Nununu, który został profesjonalnie zaopatrzony na potrzeby każdego rozbrykanego malucha. Nabędziesz tu również pościel dla dzieci w niesamowite, magiczne nadruki, w jakiej twój brzdąc będzie łatwo zasypiał. Jeśli myślisz o ekskluzywnym prezencie dla malucha, kup mu pościel dla dziecka wykonaną handmade, elegancko wykończoną i komfortową. Pościel wybrana w Nununu jest najwyższej klasy, wykonana z porządnych materiałów, więc jej kupno będzie wyjątkowym patentem tak dla dziecka, jak i dla jego rodzicieli. Sklep oferuje także pozostałe gadżety i akcesoria dziecięce, które dobrze podziwiać za pomocą witryny głównej.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kratka trawnikowa »

  Jak wiadomo poszukiwanie nowych metod zagospodarowania terenu stało się ostatnimi czasy niesłychanie modne i modne. Każdy z nas chce nie ważne, czy ma przydomowy zieleniec, czy posesję przy prywatnej jednostce, aby teren wyglądał bezustannie czysto i schludnie. Często również różnorakiego typu firmy i instytucje wyszukują rozwiązań jak uczynić, by niskim kosztem obszary zielone wyglądały wspaniale. Częstokroć też resztą po różnego rodzaju budowach, albo rekonstrukcji dróg pozostają nieestetyczne przekopane hałdy, które opornie komponują się z nowoczesnymi budynkami. Jest jednakże metoda, aby wszelkie problemy z takimi okręgami unieważnić w nietrudny i niekosztowny sposób. Oczywiście mam tu na myśli stosowanie kratka trawnikowa, która jest zaawansowana, pomysłowa i bez wątpienia niesłychanie ekologiczna. Jeżeli przenigdy nie widziałeś tego rodzaju wykończenia, to można go przedstawić po prostu jako zielony kwadrat polipropylenowy z odpowiednio obrobionymi otworami. Tego rodzaju kwadraty układa się na podłożu łącząc je ze sobą. Jak wiadomo jest to nadzwyczaj proste i nie wymaga żadnej specjalistycznej ani budowlanej wiedzy, a co najważniejsze wolno je tworzyć na terenie nie tylko płaskim, ale dodatkowo na pochyłym. Jest to oczywiście nad wyraz korzystne, zwłaszcza w wypadku, gdy trzeba ten teren zagęścić i umocnić. Dzięki tym kratkom skarpy przy obiektach, ewentualnie drogach nie tylko estetycznie wyglądają, ale również są idealnie podtrzymywane. Rozumie się samo przez się odpowiednio złożone kratki to konstrukcja niezmiernie wytrzymała, toteż właśnie często stosuje się je na terenach o bardzo dużym obciążeniu, jak np. parkingi czy boiska. To rozwiązanie nie tylko porządne i niewygodne, ale również oszczędnościowe. Kiedy mamy do zagospodarowania mocno duży teren kratki trawnikowe, otrzymane z surowców z recyklingu okazują się wielce tanie. To bez wątpienia popłatna inwestycja.

  Data dodania: 26 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Randki w Niemczech »

  Sprawdź jak łatwo można umawiać się na randki w Niemczech. Każdego dni.zakochanapolska.de]portal randkowy[/url] jest odwiedzany przez tysiące Polaków zamieszkujących Niemcy. Również każdego dnia rejestrują się kolejne setki nowych osób. A wiesz czego wszyscy poszukują? Tak, poszukują oni spotkań i randek inicjowanych przez internet. To nie portal społecznościowy gdzie przesiadujemy aby zabić czas - tutaj na prawdę umawiamy się na spotkania z innymi użytkownikami. Zapraszamy serdecznie do rejestracji wszystkich Polaków przebywających na emigracji w Niemczech, którzy zainteresowani są randkami online.

  Data dodania: 04 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowulski - Czyszczenie dachów, Czyszczenie elewacji »

  Firma zajmuje się utrzymaniem zewnętrznej czystości budynków, oraz ich otoczenia. Usługi które proponujemy to :
  - czyszczenie dachów - do wykonania tej usługi używamy urządzeń wysokociśnieniowych z ciepłą wodą co pozwala na dokładne umycie i odtłuszczenie dachówki. Jest to konieczne w przypadku dalszej impregnacji dachówki.
  - czyszczenie elewacji - dzięki tej usłudze możemy przywrócić pierwotny blask elewacji, która jest zabrudzona lub porośnięta glonami.
  Po szersze informacje zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 28 08 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Inne

(1)

Inne - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie