Kultura Sztuka Kategoria: Kultura Sztuka

Kultura Sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Fotograf ślubny olsztyn »

  Pod poniższym internetowym adresem, mieści się portfolio pewnego doświadczonego i profesjonalnie działającego fotografa. Wszelkie zasoby fotograficzne, które mają swe miejsce pod tym adresem, są podzielone odpowiednio do swoich kategorii. W zestawieniu licznych działów, będzie można odszukać profesjonalnej jakości fotografie ślubne. Wobec tego, strona jest możliwa do zlokalizowania w wyszukiwarce, poprzez wpisanie frazy lokalnej fotografia ślubna Olsztyn. Każda osoba, której chodzi po głowie świetna fotorelacja z ważnych życiowych wydarzeń, czy też taka, która po prostu lubi oglądać świetne zdjęcia, powinna sprawdzić ten adres. Dane do kontaktu, które będą pomagać w docieraniu do fotografa, znalazły miejsce w stosownie oznaczonym dziale na stronie.

  Data dodania: 16 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • panoramy 360 »

  Nasza firma zajmuje się realizacją zdjęć panoramicznych i wirtualnych wycieczek. Jesteśmy na rynku od 2008 roku i od tego momentu stworzyliśmy ogromną ilóść realizacji na światowym poziomie. Wycieczki wirtualne to coraz częściej używane narzędzie używane do reklamowania oraz prezentowania różnego rodzaju obiektów, wystroju wnętrz lub pozytywnych aspektów regionu. Wycieczka wirtualna składa się z wielu panoram 360 stopni tworząc interaktywną prezentację. Pozwala to Internaucie poczuć atmosferę wnętrza bez wychodzenia z domu oraz gwarantuje bardzo realistyczne doznania. Zapraszamy do sprawdzenia naszego portfolio i sprawdzenia naszych panoram. Panoramy 360 przeznaczone są do prezentacji na komputerach w formie stron webowych. Do prezentacji panoram można również wykorzystać infokioski oraz urządzenia przenośne m.in. smartfony i tablety.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • panorama 360 »

  Wirtualne spacery w formie panoram sferycznych to najbardziej efektywny pomysł na pokazanie Twojej działalności!

  Tworzymy wysokiej jakości prezentacje multimedialne, dzięki którym Klient dysponuje możliwością ujrzenia ujęcia dookoła w pełnej sferze. Można rozglądać się we wszystkich kierunkach i dojrzeć wszystko co było na wprost, za, pod i nad aparatem fotograficznym. W porównaniu do standardowej fotografii na panoramicznym zdjęciu 360 stopni możemy zaprezentować wszystko. Ukazuje to całkowity realizm i przeżycie rzeczywistego przebywania w danym miejscu. Przy użyciu algorytmów fuzji wielokrotnych ekspozycji Exposure Fusion nasze zdjęcia panoramiczne są za każdym razem doskonale wyraźne a problem niedoświetleń i prześwietleń na fotografiach zostaje wyeliminowany.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Juliamolner.com »

  Ta witryna przedstawia Julię Moner, która profesjonalnie zajmuje się robieniem zdjęć. Oferowana tu usługa to głównie fotografie z uroczystości ślubu. Odnosi się to nie tylko do zdjęć z samej ceremonii, lecz także są to zdjęcia z przygotowań jak również sesji na otwartym terenie. Oprócz fotografii par, jakie zawierają związek małżeński, możemy na tej stronie znaleźć także portrety najmłodszych, kobiet, jak i fotografie biznesowe albo dzieła własne. Dzięki galerii, którą obejmuje wspomniana strona, potencjalny użytkownik ma sposobność zapoznania się z poziomem oferowanej usługi. Współpracę z twórcą zdjęć może nawiązać każdy, bez względu na miejsce zamieszkania, ponieważ jest to oferta skierowana do ogółu chętnych.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • fotograf lublin »

  Autorką przedstawianej strony jest Pani Pluta, wyborny fotograf ślubny z Lubelszczyzny. Zobaczycie tutaj bardzo dużą ilość fotografii z przygotowań i błogosławieństwa, ceremonii ślubnej, wesela oraz pleneru zrobionych przez Panią Joannę Plutę. Wszystkie fotografie są na wysokim poziomie, przyciągają uwagę oglądającego, oddają emocje towarzyszące Młodej Parze oraz ukazują następujące po sobie momenty z dnia zaślubin. Joanna Pluta jest perfekcyjną reportażystką, która złapie wszystkie najistotniejsze i najciekawsze momenty, wyłapie różne detale. Dzięki niezwykłej osobowości oraz swojej otwartości na drugiego człowieka Pani Asia niesamowicie szybko nawiązuje dobre relacje z Młodymi, co przekłada się na naturalne i wspaniałe zdjęcia ślubne Lublin. Pani Joanna jest profesjonalnym fotograf Lublin, swój zawód wykonuje już od ponad pięciu sezonów ślubnych, w związku z tym umie poradzić sobie w każdych nawet niebywale trudnych warunkach panujących w kościele czy na sali weselnej. W przedstawionych sytuacjach wspiera ją również profesjonalny sprzęt fotograficzny, którym wykonuje zdjęcia: 2 pełnoklatkowe aparaty, kilka stałogniskowych obiektywów, najlepsze lampy oraz wiele innych akcesoriów. Wykonywanie fotografii na obiektywach stałoogniskowych wymaga od fotografa lublin dużego zaangażowania oraz bardzo dużych umiejętności. Natomiast przekłada się to na prześliczne, ostre fotografie, niesamowitą głębię oraz odwzorowanie kolorystyki. Jak powszechnie wiadomo stałoogniskowe obiektywy biją na głowę wszystkie tzw. zoomy.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna Bydgoszcz »

  Urządzając ceremonie ślubne wiele ludzi nie zdaje sobie rzeczy jak trudno odszukać rzetelnego fotograf ślubny Bydgoszcz. W teraźniejszych latach wielu fotografów to specjaliści bez przygotowania, zadowalającego narzędzia pracy i słabej techniki. Roman Jagodziński oferuje bardzo interesujące rozwiązania w obrębie fotografia ślubna Poznań, Bydgoszcz a także wiele odmiennych. Jego innowacyjne nastawienie do wszelkiej pary powoduje, iż fotosy posiadają niepowtarzalny charakter i są ponadczasowe. Fotografia ślubna Bydgoszcz, na którą ma wpływ wiele faktorów jak lokalizacja, pogoda i różne. Zdjęcia ślubne Bydgoszcz będą fascynujące i niepowtarzalne jeśli stosuje się najświeższych technik fotografowania. Zainteresowanych zapraszam do zaznajomienia się z moim portfolio, a Pary do kontaktu w zamiarze umówienia się na spotkanie, na którym moglibyśmy omówić każde elementy współpracy gdyż nie posiadam twardych pakietów i każde względy są indywidualnie uwzględniane.

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Rzeszów »

  Jeżeli szukasz ponadprzeciętnej sesji ślubnej lub sesji portretowej zdecydowanie powinna przyciągnąć Twoją uwagę moja oferta. Wybór wyjątkowych lokalizacji, zdjęcia pozowane a także spontaniczne, moja inwencja, życzliwy klimat, współpraca i wreszcie gruntowne uzgodnienie szczegółów przed wykonaniem sesji - to w sumie zaowocuje zdumiewającą pamiątką dla Ciebie w postaci unikatowych fotografii. Mam wieloletnie doświadczenie. Najlepiej zapoznać się z moimi dotychczasowymi pracami jakie można znaleźć w kategorii portfolio na mojej witrynie internetowej.

  Data dodania: 29 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny »

  Fotografie weselne to komercyjna odmiana sztuki aranżowania fotografii. Owego rodzaju kadry w wielu przypadkach są dziadostwem, chociaż w naszym kraju rośnie co raz znaczniejsza więcej znacząca grupa ekspertów praktykujących sesje ślubne na wzniosłym, rasowym poziomie. Moja fotograficzna internetowa wizytówka traktuje właśnie o tej fotografii. U mnie w galerii odkryjesz kadry, które są wzorcem fotografii ślubnej na godziwym poziomie. Jestem etatowo pstrykającym fotografem ślubnym. Jednym z najciekawszych miejsc fotograficznie jest dla mnie zamek Rydzyna, malowniczo położony obiekt w okolicach Leszna.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna »

  Jeśli szukasz fotografa na ślub, wesele, komunię lub inną uroczystość, zapraszamy do skorzystania z bazy fotoszukacz.pl. Fotoszukacz gromadzi w jednym miejscu oferty fotografów z całej Polski. Oferty te zawierają zdjęcia, ceny i terminy jakimi dysponuje dany fotograf. Każda rejestracja wymaga naszej akceptacji, więc nie ma tu osób przypodakowych. Po skorzystaniu z oferty istnieje możliwość wystawienia opinii danemu usługodawcy, by jeszcze bardziej ułatwić wybór przyszłym klientom.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Wrocław »

  Przygotowaliśmy dla Państwa bardzo dobrą ofertę w pakietach dotyczącą zdjęć ślubnych. Pakiet największy obejmuje fotografowanie uroczystości ślubnej od przygotowań do oczepin. Otrzymacie Państwo 400 fotografii obrobionych i przygotowanych do wydruku. Pakiet środkowy obejmuje 300 zdjęć ślubnych, a pakiet ostatni, najtańszy ze wszystkich dotyczy fotografii ślubnych: ślub, składanie życzeń, powitanie Młodych i pierwszy taniec. W tym ostatnim wariancie otrzymają Państwo 150 zdjęć gotowych do wydruku. Serdecznie chcemy polecić nasze usługi fotograficzne.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kultura Sztuka

(1)

Kultura Sztuka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie