Reklama Subcategory: Reklama

 • WebVizArts »

  WebVizArts jest agencją interaktywną zajmującą się marketingiem w internecie. W wydaniu tej firmy oznacza to spójną integrację między różnymi formami promocji w internecie. Usługi jakie świadczy ta agencja interaktywna to tworzenie stron internetowych, oprogramowania webowego i mobilnego, e-commerce oraz konkursów Facebook.

  Date added: 12 06 2013 · details of site »
 • Spoty reklamowe produkcja »

  Oferta agencji reklamowej Prosper to reklama telewizyjna do wykorzystania w różnych mediach oraz w kinach lub także na potrzeby wewnętrzne firm. Produkujemy filmy kierowane do emisji w kinach lub pokazach. Prosper to nie jest wyłącznie producent reklam, zajmuje się również emisją materiałów filmowych w stacjach takich jak TVN czy Cyfra Plus daje duże możliwości dopasowania kampanii promocyjnych do potrzeb klientów, geotargetowania odbiorców. Na skutek takiej różnorodności możemy łączyć wiele metod reklamy i osiągać lepsze efekty działań promocyjnych. Zapraszamy na stronę www, jest tam do obejrzenia nasza produkcja reklamowa. W ilu specyfikacjach kręcone są filmy korporacyjne? Produkcja filmów reklamowych dla TV opiera się o różne specyfikacje, w zależności od możliwości technicznych konkretnej stacji TV. Nie wchodząc w szczegóły warto dodać, że produkując film reklamowy albo film korporacyjnystosuje się dwa standardy jakości przekazu, czyli SD oraz HD. Jakość HD używa się w dwóch podstawowych rozdzielczościach: HD 720P i rozdzielczość 1920x1080 przy 25 klatkach na sekundę, skanowanych progresywnie. Produkcja filmów do kina oparta jest na specyfikacji Digital Cinema Initiatives. Platforma ta opisuje szczegółowe parametry produkowanych materiałów filmowych. Materiały filmowe do internetu, takie jak filmy produktowe albo filmy instruktażowe przygotowywane są w rozdzielczości 1920x1080, a następnie konwertowane do różnych rozdzielczości zależnie od struktury i parametrów danej strony lub serwisu.

  Date added: 21 05 2013 · details of site »
 • Fotografia ślubna »

  Jeśli szukasz fotografa na ślub, wesele, komunię lub inną uroczystość, zapraszamy do skorzystania z bazy fotoszukacz.pl. Fotoszukacz gromadzi w jednym miejscu oferty fotografów z całej Polski. Oferty te zawierają zdjęcia, ceny i terminy jakimi dysponuje dany fotograf. Każda rejestracja wymaga naszej akceptacji, więc nie ma tu osób przypodakowych. Po skorzystaniu z oferty istnieje możliwość wystawienia opinii danemu usługodawcy, by jeszcze bardziej ułatwić wybór przyszłym klientom.

  Date added: 28 08 2012 · details of site »
 • Wyświetlacze LED, producent. »

  Ekrany LED diodowe zostały najbardziej popularnymi konstrukcjami służącymi do dostarczania komunikatów, zachwalania firm, towarów czy wykonywanych świadczeń. Wyświetlane informacje na tablicach ledowych to najlepsza forma na wzbudzenie zainteresowania ewentualnych odbiorców reklam. Ciągłe przesuwanie się i ładny kolor wyświetlających się informacji na wyświetlaczu LED sprawnie zajmują uwagę. Dynamiczna reklama to najlepszy sposób, aby informacje łatwo zapadały w pamięci potencjalnych klientów.
  Estetycznie wykonane ekrany LED stają się widoczną wyróżnikiem naszych rodzimych firm.
  Firma Nestec produkuje wyświetlacze diodowe w oparciu o rozwiązania technologiczne będące własnością firmy. Dzięki wykorzystywaniu elementów elektronicznych wysokiej jakości, fabrykant opracował markę niezawodnych urządzeń.

  Date added: 16 03 2013 · details of site »

Newest tags in subcategory: Reklama

(1)

Reklama - new site:

URL:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie