Zespoły Subcategory: Zespoły

 • Łódzkie Zespoły Muzyczne »

  /Agencja zespołów muzycznych Mirex to wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku muzycznego, współpraca z wieloma zespołami i gwiazdami estrady. Zajmujemy się oprawą muzyczną i organizacją imprez w tym:
  - Ślubów i wesel
  - imprez firmowych
  - Spotkań biznesowych, bankietów, konferencji, targów
  - Studniówek, zabaw karnawałowych, Sylwestra,18-urodzin itp.Zapraszamy na naszą stronę. link text

  Date added: 06 08 2011 · details of site »
 • Zespół muzyczny »

  Uprzejmie zapraszam Wszystkich Państwa na stronę internetową zespołu muzycznego Triobox znajdującą się pod adresem Granie na weselach . Ujrzą tam Państwo informacje o historii teamu która sięga wczesnych lat dzieciństwa założycieli zespołu. Zespół tworzą trzej wykonawcy muzyczni, wykonujących muzykę instrumentalno-wokalną. Założyciele zespołu są ekspertami z wykształceniem muzycznym dla których muzyka jest pasją. Priorytetem dla kapeli jest zadowolenie i uśmiech na twarzy klienta. Każdy występ jest profesjonalnie przygotowany i zapewnia wspaniałe przeżycia i świetną zabawę.

  Date added: 12 09 2011 · details of site »
 • Zespół na wesele Szczecin »

  Planując własne wesele trzeba wziąć pod uwagę sporo kosztów. Nasz zespół na wesele szczecin oferuje nie tylko świetnie przeprowadzoną imprezę, ale również profesjonalne podejście, dotarcie do klienta. Jesteśmy otwarci na imprezy regionalne, tematyczne, w obcym języku. Na naszej stronie internetowej mogą Państwo zobaczyć nasz skład, nasze demo piosenek a także referencje. Jesteśmy przekonani, że impreza z nami będzie niezapomniana! Zapraszamy do kontaktu z nami i rezerwowania terminu na Wasze wesele!

  Date added: 10 12 2012 · details of site »
 • Zespół na wesele Lublin »

  Chcesz zorganizować świetną zabawę, w mieście Lublin lub jego okolicach? Postaw na profesjonalny zespół na wesele Lublin. Gramy na żywo największe przeboje muzyki polskiej i zagranicznej. Prowadzimy ciekawe zabawy i konkursy oraz tradycyjne oczepiny. Zespół na wesele Sender, w składzie podstawowym, liczy trzech członków. Gramy na instrumentach klawiszowych, gitarze, akordeonie oraz tamburynie. Na życzenie Klienta można wprowadzić dodatkowe osoby, grające na saksofonie oraz perkusji. Nasza oferta jest także atrakcyjna cenowo.

  Date added: 21 06 2013 · details of site »

Newest tags in subcategory: Zespoły

(1)

Zespoły - new site:

URL:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie