Adwokaci Podkategoria: Adwokaci

 • Adwokat Krzysztof Tumielewicz, Szczecin »

  Adwokat Krzysztof Tumielewicz, Szczecin. Sprawy z zakresu: prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa handlowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa budowlanego, prawa podatkowego oraz prawa wykroczeń. Oferuję profesjonalną pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych.

  Data dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk »

  Skrócona nota mówiąca o działaniu adwokata występującego pod szyldem Adwokat Gdańsk. Kancelaria Adwokacka Gdańsk oferuje profesjonalną asystę prawnika.
  Ze względu na lokalizację w Gdańsku kancelaria adwokat Beaty Nowakowskiej działa przeważnie spośród klientami z Trójmiasta.
  mecenas Beata Nowakowska proponuje także funkcje internetowej komunikacji z prawnikiem. Warto korzystać z tej metody w przypadku spraw prostych, które dotyczą jednoznacznych przypadków, zdarzeń. Wystarczy wysłać mailem pytanie, a zwrotnie otrzymasz kalkulację oczekiwanej porady. Po dokonaniu zapłaty za poradę drogą mailową dostaniesz rozwiązanie problemu.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Bydgoszcz »

  Mało ludzi zna się na sprawach związanych z sądownictwem. Dlatego do rozpatrywania skomplikowanych rozpraw sądowych potrzebny będzie najlepszy prawnik Bydgoszcz. On zweryfikuje, jak ma się obecna sprawa oraz dostosuje tryb postępowania w sądzie tak, żebyś czerpał z tego wysokie korzyści. Prawnikowi również zależy na wygraniu w rozprawie, ponieważ otrzymuje on większe wynagrodzenie od klientów wówczas, gdy sprawa rozwinie się po jego myśli. istotne będzie, aby swojemu adwokatowi zaufać i opowiedzieć to, co jest powiązane ze sprawą. W przypadku rozpraw rodzinnych jest to istotne, bo nawet mały błąd mógłby przeważyć na korzyść strony przeciwnej. Sprawdź, gdzie mieści się najbliższa kancelaria adwokacka Bydgoszcz i udaj się tam, by porozumieć się z mecenasem, jaki będzie nadzorował konkretną sprawę. Jeśli przydatny byłby adwokat Bydgoszcz ma wielu specjalistów z różnych gałęzi prawa. Oni świetnie rozumieją swoje zadania i pozwolą ci wywalczyć własne prawa lub majątek, które ci się należą.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • odszkodowanie poznań »

  Kancelaria oferuje pomoc, polegającą na reprezentowaniu osób poszkodowanych w zakresie dochodzenia świadczeń pieniężnych od wszelkich podmiotów i organów odpowiedzialnych i zobowiązanych do naprawienia szkody.

  Nasze czynności obejmują wszystkie etapy postępowania od pomocy w przygotowaniu właściwej dokumentacji, poprzez zgłoszenie szkody do właściwego adresata roszczeń i nadzorowanie poprawności przebiegu jej likwidacji, aż po wypłatę pokrzywdzonemu satysfakcjonujących świadczeń na drodze polubownej, bądź sądowej.

  Pomagamy w dochodzeniu odszkodowań :
  - poszkodowanym podczas pracy w gospodarstwie rolnym;
  - poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych;
  - w razie wystąpienia szkody w plonach;
  - osobom, które poniosły szkodę w wyniku błędu w sztuce lekarskiej;
  - od zakładów ubezpieczeń, gdy odmawiają wypłaty lub zaniżają wysokość odszkodowania;
  - w przypadku propozycji wypłaty z polisy posagowej rażąco niskiego świadczenia;
  - z polisy na życie;
  - w razie zniszczenia lub uszkodzenia mienia, np.: kradzieży majątku, spalenia lub zalania mieszkania;
  - z wypadków losowych, takich jak: poślizgnięcia i potknięcia w miejscach publicznych wskutek np. śliskiej nawierzchni;
  - z tytułu szkód powstałych w przewożonych ładunkach;
  - w razie wystąpienia wypadku w pracy z winy lub zaniedbania pracodawcy;
  - od organizatorów wycieczek i biur podróży w przypadkach, w których standard świadczenia usługi był inny aniżeli wskazany w umowie.
  -z tytułu przebiegu linii przesyłowych.

  Wpisując w wyszukiwarkę hasło kancelaria Poznań, adwokat Poznań lub odszkodowania Poznań strona kancelarii, z uwagi na specjalizację kancelarii, pewnością pojawi się w wynikach wyszukiwania.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka w Mławie »

  Naszym celem jest zaproponowanie specjalnej a także kompleksowej pomocy adwokackiej na właściwym poziomie. Naszym zdaniem zawsze należy mieć interesy potencjalnego klienta. Główną regułą kancelarii jest indywidualne postępowanie do każdej pomocy prawnej i przystosowanie obsługi do wymagań poszczególnych zleceniodawców. Zdobyte przez nas praktyczne zdolności zawodowe a także kooperacja z sądami a komórkami rządowymi sprawia, iż śmiało możemy poradzić sobie powierzonym sprawom. Adwokat w Mławie została założona z myślą o świadczeniu rzetelnej wsparcia klientom, którzy w sytuacji problemów prawnych mieliby możliwość w pełni wykorzystać siłę zachowania swych praw z omówieniem możliwych możliwości i dostrzeżeniem potencjalnych zagrożeń wynikających z zawiłej natury prawa. Zapewniamy szybką tudzież sprawną pomoc prawną zarówno osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym. Zakres działalności Kancelarii Adwokackiej Marka Borowego uwzględnia sporządzanie pisemnych opinii a analiz prawnych, uczestniczy podczas negocjacji tudzież reprezentuje zleceniodawcy przed sądami, urzędami natomiast urzędami na okręgu kraju.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokaci

(1)

Adwokaci - nowa strona:

Adres:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie