Kancelarie prawne Podkategoria: Kancelarie prawne

 • Alimenty Warszawa »

  Poszukujesz prawnika po to by wywalczyć należne Ci alimenty?A może kancelarii prawnej w Warszawie dzięki której rozstrzygniesz kto ma prawo do majątku czy darowizny? Jeśli tak idealnie trafiłeś, bowiem na stronie Kancelarii prawnej Warszawa Sławomir Mistewicz, którą prezentujemy znajdziesz wszystkie potrzebna informacje na temat prawnika, który w tych sytuacjach na pewno Ci pomoże. Kancelaria prawna Sławomir Mistewicz przeprowadzi za Ciebie sprawy: windykacja, zachowek, zasiedzenie.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Detektywistyczna HONESTER Prywatny Detektyw Warszawa »

  Przedstawiamy; Agencja Detektywistyczna - Prywatny Detektyw Warszawa. Pomagamy podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą, w tym dużym firmom (korporacjom, osobom fizycznym, a także coraz częściej instytucjom publicznym, udzielamy także porad prawnych.
  Honester dobry detektyw na zdrady małżeńskie, na kradzieże przez pracowników, na weryfikację kontrahentów i wiele innych.

  Data dodania: 14 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Kraków »

  Serdecznie inwitujemy wszystkich Państwa do skorzystania z usług w naszej kancelarii prawnej prowadzonej przez Prawnika Krzysztofa Kohuta. W kancelarii prawnej przeprowadzą Państwo między innymi obsługę prawną przedsiębiorstwa czy też zdobędą Państwo porady prawne. Kancelaria prawnicza radcy prawnego Krzysztofa Kohuta oferuje własne usługi osobom fizycznym a także firmom. Nasza kancelaria prawnicza mieści się na ul. Friedleina 4-6, pok. 110, 30-009 Kraków. Oprócz podanych wyżej usługami prawnik Krzysztof Kohut przeprowadza również sprawy sądowe. Dla firm posiadamy usługę doradztwa prawnego które pomocne jest zwłaszcza podczas niejasnych sytuacji prawnych.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna »

  Kancelaria Prawna Anny Dastych zajmuje się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej w zakresie prawa związanego z codziennymi kłopotami jakie niesie ze sobą życie. W szczególności jednak zajmujemy się prawem związanym z nieruchomościami. Nasza kancelaria prawna pomaga w problemach związanych z wywłaszczeniem nieruchomości, uzyskaniem odszkodowania za nieruchomości oraz w zakresie kupna, sprzedaży, najmu, dzierżawy nieruchomośći. Mecenas Anna Dastych świadczy porady prawne w zakresie interpretacji zapisów umów oraz przepisów prawa administracyjnego. Zapraszamy do naszej kancelarii.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Bydgoszcz »

  Mało ludzi zna się na sprawach związanych z sądownictwem. Dlatego do rozpatrywania skomplikowanych rozpraw sądowych potrzebny będzie najlepszy prawnik Bydgoszcz. On zweryfikuje, jak ma się obecna sprawa oraz dostosuje tryb postępowania w sądzie tak, żebyś czerpał z tego wysokie korzyści. Prawnikowi również zależy na wygraniu w rozprawie, ponieważ otrzymuje on większe wynagrodzenie od klientów wówczas, gdy sprawa rozwinie się po jego myśli. istotne będzie, aby swojemu adwokatowi zaufać i opowiedzieć to, co jest powiązane ze sprawą. W przypadku rozpraw rodzinnych jest to istotne, bo nawet mały błąd mógłby przeważyć na korzyść strony przeciwnej. Sprawdź, gdzie mieści się najbliższa kancelaria adwokacka Bydgoszcz i udaj się tam, by porozumieć się z mecenasem, jaki będzie nadzorował konkretną sprawę. Jeśli przydatny byłby adwokat Bydgoszcz ma wielu specjalistów z różnych gałęzi prawa. Oni świetnie rozumieją swoje zadania i pozwolą ci wywalczyć własne prawa lub majątek, które ci się należą.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • odszkodowanie poznań »

  Kancelaria oferuje pomoc, polegającą na reprezentowaniu osób poszkodowanych w zakresie dochodzenia świadczeń pieniężnych od wszelkich podmiotów i organów odpowiedzialnych i zobowiązanych do naprawienia szkody.

  Nasze czynności obejmują wszystkie etapy postępowania od pomocy w przygotowaniu właściwej dokumentacji, poprzez zgłoszenie szkody do właściwego adresata roszczeń i nadzorowanie poprawności przebiegu jej likwidacji, aż po wypłatę pokrzywdzonemu satysfakcjonujących świadczeń na drodze polubownej, bądź sądowej.

  Pomagamy w dochodzeniu odszkodowań :
  - poszkodowanym podczas pracy w gospodarstwie rolnym;
  - poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych;
  - w razie wystąpienia szkody w plonach;
  - osobom, które poniosły szkodę w wyniku błędu w sztuce lekarskiej;
  - od zakładów ubezpieczeń, gdy odmawiają wypłaty lub zaniżają wysokość odszkodowania;
  - w przypadku propozycji wypłaty z polisy posagowej rażąco niskiego świadczenia;
  - z polisy na życie;
  - w razie zniszczenia lub uszkodzenia mienia, np.: kradzieży majątku, spalenia lub zalania mieszkania;
  - z wypadków losowych, takich jak: poślizgnięcia i potknięcia w miejscach publicznych wskutek np. śliskiej nawierzchni;
  - z tytułu szkód powstałych w przewożonych ładunkach;
  - w razie wystąpienia wypadku w pracy z winy lub zaniedbania pracodawcy;
  - od organizatorów wycieczek i biur podróży w przypadkach, w których standard świadczenia usługi był inny aniżeli wskazany w umowie.
  -z tytułu przebiegu linii przesyłowych.

  Wpisując w wyszukiwarkę hasło kancelaria Poznań, adwokat Poznań lub odszkodowania Poznań strona kancelarii, z uwagi na specjalizację kancelarii, pewnością pojawi się w wynikach wyszukiwania.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Szczecin »

  W poszukiwaniu dobrej kancelarii, trafili Państwo do nas. Bardzo się z tego powodu cieszymy, jesteśmy niezwykle radzi, że możemy Wam pomóc. Nasza kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa pracy, prawa rodzinnego, prawa handlowego, karnego. Dlatego tez dysponujemy wiedzą, pomocą, której warto skorzystać. Jeśli tylko potrzebujecie Państwo porady, reprezentowania, to nasz adwokat szczecin jest do Waszej dyspozycji. Zapraszamy do zapoznania się z usługami naszej kancelarii na stronie internetowej.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kancelarie prawne

(1)

Kancelarie prawne - nowa strona:

Adres:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie