Podkarpackie Subcategory: Podkarpackie

 • Szlabany »

  Firma Came jest dzis jednym z liderów w produkcji szlabanów. Przedsiębiorstwo zdobyło i ugruntowało swoją pozycję lidera w dziedzinie automatyki elektromechanicznej pod względem wielkości sprzedaży, sieci dealerów i współpracowników, szerokości gamy produktów oraz pomocy technicznej dla klientów. Z kolei kraty to rodzaj konstrukcji wykonanej z kutych prętów lub prefabrykowanych kształtowników. Kraty maja na celu utrudnienie dostępu osobom niepożądanym. Mogą spełniać także funkcje ozdobne. Istnieje wiele zasad dotyczących właściwej konstrukcji krat tak, by skutecznie uniemożliwiały one dostęp lub wydostanie się na zewnątrz.

  Date added: 09 08 2011 · details of site »
 • Regeneracja turbin Mielec »

  Firma istnieje od 2000 roku. Nasza specjalizacja to regeneracja turbosprężarek. Oferujemy turbosprężarki do samochodów osobowych; wszystkie marki i modele. Ponadto również turbiny do ciężarówek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rolniczego. Każda naprawa turbosprężarek wykonywana jest na podzespołach melett, udzielamy 12 miesięcy gwarancji. Nasze usługi wykonujemy w Mielcu woj. Podkarpackie.

  Date added: 20 10 2012 · details of site »
 • Transport do Macedonii »

  Wyjątkowe usługi z zakresu przewozu międzynarodowego i krajowego towarów. Oferujemy głównie transport międzynarodowy do takich krajów europejskich jak : Niemcy, Bułgaria, Mołdawia, transport Macedonia a także Czechy i Niemcy. Jednakże przede wszystkim przewozimy towary organizując transport do Czech.

  Nasza firma istnieje od 1984 roku i zawsze zajmowaliśmy się transportem. Posiadamy potężną flotę samochodów, które są w pełni wyposażone tak aby towar klientów mógł przemieszczać się szybko i bezpiecznie zawsze na czas dlatego też mamy stałą łączność GSM oraz lokalizatory samochodów GPS. Spełniamy normy ekologiczne EURO 3 i EURO5 więc dbamy o środowisko.

  Dodatkowo oferujemy spedycję międzynarodową i krajową, jest to fachowa usługa oparta na doświadczeniu. Postaw na szybkość, postaw na IMPET.

  Date added: 04 02 2013 · details of site »

Newest tags in subcategory: Podkarpackie

(1)

Podkarpackie - new site:

URL:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie