Wielkopolskie Subcategory: Wielkopolskie

 • Szamba betonowe »

  Nasza firma oferuje Państwu wysokiej jakości zbiorniki betonowe z przeznaczeniem na szambo, deszczówkę, gnojowicę itp. Nasze zbiorniki betonowe posiadają atesty i aprobaty oraz certyfikat EU co daje gwarancję na pozytywne odebranie zbiornika w urzędzie lub gminie. Zapewniamy transport specjalistycznym autem wyposażonym w dźwig typu HDS. Transport łączony gwarantuje najtańsze koszty dowozu zbiornika do klienta. Darmowy montaż na klej lub piankę.
  Zbiorniki w rozmiarach od czterech do dwunastu metrów sześciennych. Szamba betonowe zabezpieczone substancjami izolującymi przed przesiąkaniem, gwarantujemy 100% szczelności zbiornika. Działamy na terenie całego kraju. Czas realizacji od trzech do pięciu dni.

  Date added: 22 04 2014 · details of site »
 • Fotografia ślubna »

  Jeśli szukasz fotografa na ślub, wesele, komunię lub inną uroczystość, zapraszamy do skorzystania z bazy fotoszukacz.pl. Fotoszukacz gromadzi w jednym miejscu oferty fotografów z całej Polski. Oferty te zawierają zdjęcia, ceny i terminy jakimi dysponuje dany fotograf. Każda rejestracja wymaga naszej akceptacji, więc nie ma tu osób przypodakowych. Po skorzystaniu z oferty istnieje możliwość wystawienia opinii danemu usługodawcy, by jeszcze bardziej ułatwić wybór przyszłym klientom.

  Date added: 28 08 2012 · details of site »
 • Nowulski - Czyszczenie dachów, Czyszczenie elewacji »

  Firma zajmuje się utrzymaniem zewnętrznej czystości budynków, oraz ich otoczenia. Usługi które proponujemy to :
  - czyszczenie dachów - do wykonania tej usługi używamy urządzeń wysokociśnieniowych z ciepłą wodą co pozwala na dokładne umycie i odtłuszczenie dachówki. Jest to konieczne w przypadku dalszej impregnacji dachówki.
  - czyszczenie elewacji - dzięki tej usłudze możemy przywrócić pierwotny blask elewacji, która jest zabrudzona lub porośnięta glonami.
  Po szersze informacje zapraszamy na naszą stronę.

  Date added: 28 08 2013 · details of site »

Newest tags in subcategory: Wielkopolskie

(1)

Wielkopolskie - new site:

URL:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie