Humor Subcategory: Humor

 • problemy »

  Wybrzydzanie jest niechybnie jedną z naszych ułomności, która nam za bardzo nie dokucza. Mało tego wielu z nas ględzi tak w rzeczywistości na wszystkich i na wszystko. Z myślą o takich właśnie osobach, którzy co zdołają wybrzydzać w każdej chwili została stworzona ta strona. Na owej stronie zdołasz prosto sobie ponarzekać na wszystko, byle Ci to nie dawało spokoju. Naturalnie istnieje jeden niezmiernie główny warunek, przy grymaszeniu obowiązuje kultura.

  Date added: 10 08 2011 · details of site »
 • ZaCYTUJ.eu – Najlepsze Demotywatory i Cytaty – Odwiedź nas Koniecznie. »

  Witaj w serwisie rozrywkowym www.ZaCytuj.eu, u nas znajdziesz masę ciekawych cytatów i to nie koniecznie śmiesznych, mamy w swoich zbiorach dużo zdjęć o tematyce artystycznej, motoryzacyjnej czy związanej z różnymi zakątkami świata. Każdy internauta może dodać ciekawe filmiki, zdjęcie które znalazł na Youtube, komentować i oceniać materiały zgromadzone na stronie. Zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy, znalazłeś coś ciekawego na Youtube? Podziel się tym z innymi internautami. W naszym serwisie znajdują się tylko najlepsze, wyselekcjonowane filmiki. Zapraszamy do częstych odwiedzin naszej strony…:)

  Date added: 06 08 2011 · details of site »
 • Dowcipy »

  Medium humoru w najlepszej formie dla wszystkich ponuraków, którzy po zapoznaniu się z dowcipami będą śmiali się od ucha do ucha a w takiej sytuacji dzisiejszy świat stanie się zdecydowanie lepszy. Wyświetlane żarty w serwisie odowcipy.pl są specyficzne dobierane i aktualizowane do obecnych realiów. Użytkownicy mogą także współtworzyć naszą bazę przesyłając własne sugestie dowcipów, które po sprawdzeniu zostaną dodane w portalu.

  Date added: 06 09 2011 · details of site »
 • Śmieszne dowcipy »

  O ile lubisz dowcipy bardzo dobrej jakości, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu, który od niespełna 8 lat bawi użytkowników niezliczoną liczbą żartów uszeregowanych w różnorodne kategorie. Bez względu na to który rodzaj żartu kochasz, czy wolisz kawały dla dorosłych, kawały o policjantach czy kawały żydowskie w naszym serwisie wydobędziesz coś dla siebie. Dla bardziej aktywnych odbiorców naszego serwisu oferujemy ewentualność dodawania własnych artykułów, komentowania dodanych śmiesznych kawałów i filmów. Co jakiś okres można wziąć udział w konkursach i zdobyć wzięte nagrody. O ile więc chcesz poprawić sobie humor, zabić czas w pracy lub w domu czy rozpoznać dowcipy aby błyszczeć w towarzystwie ten serwis został zrobiony dla Ciebie. Zapraszamy.

  Date added: 19 08 2011 · details of site »

Newest tags in subcategory: Humor

(1)

Humor - new site:

URL:
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie