Strony związane z hasłem 'porady prawne':

 • Alimenty Warszawa »

  Poszukujesz prawnika po to by wywalczyć należne Ci alimenty?A może kancelarii prawnej w Warszawie dzięki której rozstrzygniesz kto ma prawo do majątku czy darowizny? Jeśli tak idealnie trafiłeś, bowiem na stronie Kancelarii prawnej Warszawa Sławomir Mistewicz, którą prezentujemy znajdziesz wszystkie potrzebna informacje na temat prawnika, który w tych sytuacjach na pewno Ci pomoże. Kancelaria prawna Sławomir Mistewicz przeprowadzi za Ciebie sprawy: windykacja, zachowek, zasiedzenie.

  Data dodania: 11 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • doradztwo prawne »

  Różne sytuacje w życiu bywają i od czasu do czasu nadchodzi wymóg skorzystania z porady prawnej. W szczególności dotyczy to przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w zakresie prawa handlowego jak i cywilnego z akcentem na obsługę partnerów biznesowych. Aczkolwiek kontrahenci indywidualni w podobny sposób znajdą u nas pomoc w swoich problemach.
  Pracujemy 7 dni w tygodniu. Dla firm i przedsiębiorstw gwarantujemy stałą obsługę prawną. Zapraszam na naszą stronę w celu zapoznania się z zupełną ofertą naszej kancelarii.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Krzysztof Tumielewicz, Szczecin »

  Adwokat Krzysztof Tumielewicz, Szczecin. Sprawy z zakresu: prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa handlowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa budowlanego, prawa podatkowego oraz prawa wykroczeń. Oferuję profesjonalną pomoc prawną zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych.

  Data dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Warszawa »

  Warszawska Kancelaria Veritas świadczy kompleksowe porady prawne zarówno dla przedsiębiorców jak i osób prywatnych. Radzimy w prawie pracy, prawie upadłościowym, prawie cywilnym, prawie rodzinnym jak i również w prawie administracyjnym. Zapewniamy rzetelne, profesjonalne porady prawne o wysokim standardzie zawodowej kompetencji i sumienności. Nasza kancelaria prawna znajduję się w Warszawie na Al. Stanów Zjednoczonych 61.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Kraków »

  Serdecznie inwitujemy wszystkich Państwa do skorzystania z usług w naszej kancelarii prawnej prowadzonej przez Prawnika Krzysztofa Kohuta. W kancelarii prawnej przeprowadzą Państwo między innymi obsługę prawną przedsiębiorstwa czy też zdobędą Państwo porady prawne. Kancelaria prawnicza radcy prawnego Krzysztofa Kohuta oferuje własne usługi osobom fizycznym a także firmom. Nasza kancelaria prawnicza mieści się na ul. Friedleina 4-6, pok. 110, 30-009 Kraków. Oprócz podanych wyżej usługami prawnik Krzysztof Kohut przeprowadza również sprawy sądowe. Dla firm posiadamy usługę doradztwa prawnego które pomocne jest zwłaszcza podczas niejasnych sytuacji prawnych.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna »

  Kancelaria Prawna Anny Dastych zajmuje się świadczeniem profesjonalnej pomocy prawnej w zakresie prawa związanego z codziennymi kłopotami jakie niesie ze sobą życie. W szczególności jednak zajmujemy się prawem związanym z nieruchomościami. Nasza kancelaria prawna pomaga w problemach związanych z wywłaszczeniem nieruchomości, uzyskaniem odszkodowania za nieruchomości oraz w zakresie kupna, sprzedaży, najmu, dzierżawy nieruchomośći. Mecenas Anna Dastych świadczy porady prawne w zakresie interpretacji zapisów umów oraz przepisów prawa administracyjnego. Zapraszamy do naszej kancelarii.

  Data dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • odszkodowanie poznań »

  Kancelaria oferuje pomoc, polegającą na reprezentowaniu osób poszkodowanych w zakresie dochodzenia świadczeń pieniężnych od wszelkich podmiotów i organów odpowiedzialnych i zobowiązanych do naprawienia szkody.

  Nasze czynności obejmują wszystkie etapy postępowania od pomocy w przygotowaniu właściwej dokumentacji, poprzez zgłoszenie szkody do właściwego adresata roszczeń i nadzorowanie poprawności przebiegu jej likwidacji, aż po wypłatę pokrzywdzonemu satysfakcjonujących świadczeń na drodze polubownej, bądź sądowej.

  Pomagamy w dochodzeniu odszkodowań :
  - poszkodowanym podczas pracy w gospodarstwie rolnym;
  - poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych;
  - w razie wystąpienia szkody w plonach;
  - osobom, które poniosły szkodę w wyniku błędu w sztuce lekarskiej;
  - od zakładów ubezpieczeń, gdy odmawiają wypłaty lub zaniżają wysokość odszkodowania;
  - w przypadku propozycji wypłaty z polisy posagowej rażąco niskiego świadczenia;
  - z polisy na życie;
  - w razie zniszczenia lub uszkodzenia mienia, np.: kradzieży majątku, spalenia lub zalania mieszkania;
  - z wypadków losowych, takich jak: poślizgnięcia i potknięcia w miejscach publicznych wskutek np. śliskiej nawierzchni;
  - z tytułu szkód powstałych w przewożonych ładunkach;
  - w razie wystąpienia wypadku w pracy z winy lub zaniedbania pracodawcy;
  - od organizatorów wycieczek i biur podróży w przypadkach, w których standard świadczenia usługi był inny aniżeli wskazany w umowie.
  -z tytułu przebiegu linii przesyłowych.

  Wpisując w wyszukiwarkę hasło kancelaria Poznań, adwokat Poznań lub odszkodowania Poznań strona kancelarii, z uwagi na specjalizację kancelarii, pewnością pojawi się w wynikach wyszukiwania.

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie