Strony związane z hasłem 'usługi transportowe':

 • Logistyka »

  Merkury-Logistyka.pl zajmuje się magazynowaniem, logistyką, transportem, dystrybucją i spedycją. Proponujemy kompleksową obsługę celno-spedycyjną, usługi transportowe i spedycyjne, pełną reprezentację przed organami celnymi. Do Państwa dyspozycji w transporcie międzynarodowym i krajowym mamy ponad 150 samochodów od 3,5t do 24t, zarówno własne, jak i kontraktowe. Wszystkie nasze samochody są wyposażone w system nawigacji satelitarnej GPS, dzięki czemu jesteśmy w stanie błyskawicznie zlokalizować Państwa przesyłkę. Posiadamy generalną polisę ubezpieczenia Cargo, z której zleceniodawca może skorzystać na własne wyraźne życzenie.

  Data dodania: 19 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław »

  Każdy wcześniej czy później się przeprowadza. Stajemy wtedy przed dylematem jak się do tego zabrać, od czego zacząć. Działalność naszej firmy jest panaceum na te problemy. Mamy w tej branży ogromne doświadczenie. Nasz miły personel doradzi i zajmie się wszystkim.
  Do przewozu mebli mamy specjalne pojazdy w zabudowie kontener meblowy. Mirotrans Przeprowadzki Wrocław wukonuje usługi w całym kraju.

  Data dodania: 07 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Żyrardów »

  Codziennie odbieramy telefony od nowych klientów, którzy potrzebują naszych usług. Mamy nadzieję, że dołączysz do nich również ty. Nasza firma to usługi transportowe na wysokim poziomie, które możemy zrealizować również dla ciebie. Zachęcamy do kontaktu i do skorzystania z oferty naszej firmy. Będziesz zadowolony.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki biur Wrocław »

  Firma transportowa to dość często szansa na rozwój a także wejście na lepszy rynek. Jeśli teraz korzystasz z usług bardzo dobrej firmy transportowej to z pewnością można Tobie gratulować ponieważ nie każda firma jest tak solidna i rzetelna jak ta firma oferująca transport we Wrocławiu. Wykonują sporo usług związanych z transportem i możesz zaufać tej firmie. Są terminowi, raczej tani oraz sprawni a w dzisiejszym świecie jest to dość ważne. Warto także wspomnieć, iż prowadzą przeprowadzki, które ostatnio cieszą się dobrą opinią wśród zleceniodawców.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia Aut Warszawa, Okęcie, Modlin »

  Jak prosperują dziś wypożyczalnie aut, skoro prawie każda rodzina posiada po dwa auta? Ile kosztuje wypożyczenie samochodu na jedną dobę? Czy nie wystarczą nam środki komunikacji miejskiej? W obecnych czasach coraz większe znaczenie nabierają usługi transportowe. Wypożyczanie aut jest stosunkowo świeżą usługą, która przyszła do Polski z USA i jest jeszcze w fazie rozwoju.W dobie globalizacji jest to rozsądne i potrzebne rozwiązanie. Wypożyczamy samochód gdy dużo podróżujemy i nie mamy konieczności posiadania własnego samochodu, również wtedy, gdy zdarza się nam stłuczka lub awaria. Wypożyczalnia samochodów dostawczych ma klientów nie tylko wśród biznesmenów, przebywających przelotem w naszym kraju, lecz także wśród potencjalnych Kowalskich prowadzących życie na co dzień w zakorkowanych miastach Polski. Największy wybór mamy w Warszawie. Wypożyczalnia samochodów Warszawa pobiera od nas opłatę za dobę, lub za określony okres. Jeżeli wynajmujemy samochód na dłużej, wtedy możemy liczyć na lepszą cenę. Warunki zależą również od typu samochodu. Niektóre wypożyczalnie posiadają w ofercie auta ciężarowe, ale w naszym kraju nie jest to aż tak rozpowszechnione, jak na zachodzie Europy. Z kolei jeżeli byłeś poszkodowany w stłuczce drogowej możesz liczyć na bezpłatne auto zastępcze z OC sprawcy, gdyż koszty takiego wypożyczenia płaci firma ubezpieczeniowa. Na pewno wypożyczalnie samochodów ciężarowych ratują instytucje z dużą liczbą zleceń, nieposiadających pełnej floty na ich realizację.

  Data dodania: 07 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe - Gdynia »

  Wiele ludzi zmienia miejsce pobytu. Z pomocą przychodzi im transport Gdańsk realizowany przez zewnętrzne przedsiębiorstwa.

  Dzięki wyjątkowemu podejściu do klienta, możemy być pewni, że usługa zostanie wykonana rzetelnie i nie będziemy musieli się troszczyć o nasze przedmioty. Wyjazdy pozwalają na ciekawe życie, które polubimy. Nie trzeba porzucać naszych planów z powodu kłopotu z przeprowadzką. Transport Gdańsk pomaga w spełnieniu naszych marzeń.

  Konsumenci cenią świadczenia na wysokim poziomie, który pozwoli bezstresowe przejście przez ważne życiowe decyzje.

  Data dodania: 22 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Transport krajowy »

  Spedycja samochodowa od lat 90 ubiegłego wieku to bardzo szybko rozbudowywująca się gałąź przemysłu, od kiedy udpadł socjalizm z roku na rok zwiększa się liczba aut dostawczych na krajowych drogach. Ten kto włożył w latach 90 całe pieniądze swojego życia i włożył w biznes transportowy pewno teraz jest bogaty, firm takich w Naszym kraju wymienić można dużo. Przez lata zwiększyła się ilość ciężarówek na polskich jezdniach aż do roku 2008 kiedy to gospodarkę obiegł kryzys i spedycja przeżywała najgorsze swoje dni. Przetrwali tylko najlepsi i najmądrzej zarządzane firmy transportowe. Na gruzach zbankrutowanych firm zbudowano nowe - jak to w naturze bywa. TransportMania to nowoczesna firma świadcząca usługi transportowe na obrębie naszego kraju oraz UE.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
© Copyright 2012 7piesnimarii.pl. All Rights Reserved Polecamy gotowanie